home Bydlení, Design, Interiér, Zboží Bytový textil dodá interiéru ten pravý šmrnc

Bytový textil dodá interiéru ten pravý šmrnc

Aktuální trendy interiérového designu jsou často v rozporu s potřebami mnohých z nás. Jednoduché linie často s minimem kontrastů se sice tak snadno neokoukají a určitě odpovídají módní vlně, na které dnes většina interiérů pluje, ovšem na každý se v takovém prostředí musí cítit dobře. Někdy může dům či byt působit až sterilně a v takovém prostředí se nežije dobře a jen těžko jej lze nazývat domovem. Jak na to, abychom šli takzvaně s dobou a zároveň se doma cítili co nejlépe? Zaměřte se na bytový textil a doplňky obecně, a velmi rychle tak proměňte váš interiér v útulné místo.

Záclony

Máte dojem, že záclonám už dávno odzvonilo? A vidíte, právě to je velký omyl. Nemusíte je dávat do každé místnosti, ale například obývacímu pokoji či ložnici záclony a závěsy vyloženě sluší. Naopak do kuchyně nejsou úplně praktické, z důvodu vyšší koncentrace výparů a mastnoty, která na nich ulpívá. Ovšem obývák dokáží správně zvolené záclony proměnit doslova v kouzelné místo. Jednoduché a dostatečně dlouhé záclony padnou do každého interiéru a jsou i vhodným prvkem pro ochranu soukromí, zejména tam, kde jsou velká okna až na zem.

Povlečení až na prvním místě

Výběr toho správného povlečení také není radno podcenit. Nejen, že v povlečení z kvalitních materiálů se vám bude mnohem lépe spát, ale pěkný design navíc dokáže s interiérem ložnice doslova divy. Povlečení může také vhodně doplnit barevné ladění celého prostoru nebo podtrhnout jinak nevýrazný design.

Chcete změnu, začněte u bytového textilu

S bytovým textilem obecně dokážete proměnit váš domov během krátké chvíle ve zcela jiné místo. Stačí převést povlaky na polštářích v obývacím pokoji a jinak decentně laděné místo se může proměnit v pestrobarevnou oázu plnou nové jarní energie. Přestanou vás barvy bavit, pak jednoduše jednou za pár let vyměníte závěsy či záclony za jiné, není nic snazšího.

 

LivingHome on Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − seven =