home Bydlení, Design, Zboží Jak zajímavě oživit interiér

Jak zajímavě oživit interiér

Občas se stane, že vás vaše domácnost a zejména jednotlivé místnosti začnou nudit. Je na čase domov oživit o nové stylové doplňky.

Neutrácejte hromadu peněz

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi mění a vnáší novinky do bytu nebo domu, jste tu správně. Poradíme vám pár fíglů, jak si z nudného bydlení udělat opět designově nadčasové prostory a neutratit při tom velké peníze. Pořiďte si takové doplňky, které změní interiér k nepoznání.

Dekorace

Nejjednodušší varianta pro změnu bydlení je využití dekorací např. do oken v podobě lehké záclony, barevných závěsů v kombinaci s moderním obalem na květináč. Pokud sladíte netradiční barvy jako je tyrkysová, žlutá nebo lila, máte vyhráno. Nikdy nic nezkazíte ani nestárnoucí klasikou – bílou, černou a krémovou barvou. Jen si představte, jak úžasně změníte bydlení tón v tónu. Deka, polštáře, povlečení, ubrus, závěsy, květináče a jiné doplňky, za podmínky že budou korespondovat svou barvou.

Květináče

Pokud vám prostory v domácnosti dovolí, vyzkoušejte velký obal na květináč Finezia v krémové barvě. Jedná se o velice efektivní doplněk, který má tu výhodu, že je opatřen vyjímatelnou vložkou, kterou osadíte a nemusíte tak plnit celou nádobu hlínou. I když na první pohled bude květina vypadat robustně a dominantně, jedná se opravdu jen o designový trik. Místnost hodně oživí! Vedle vyšší police nebo skříně „vrstvěte“, vytvořte si tzv. plasticitu a zajímavý dekorační prvek, který svykupto living tělo článkue jen tak neokouká.

Rodinám s dětmi doporučuji obal něčím zatížit, aby nedošlo k jeho převrhnutí. Jen si představte, jak malé děti na všechno sahají, opírají se, učí se chodit a takový honosný obal na kytku je pro ně lákadlem. Oblé kameny v dolní části nejsou vidět a svůj účel splní.

Obaly s květinou se budou vyjímat nejen doma v obývacím pokoji, ale také na zahradě nebo balkóně. Jsou vyrobeny z plastového odolného materiálu a navíc nestojí moc. Koupit si je můžete na internetových stránkách vykupto.eu.

Obal na květináč dodá domu či bytu útulnou a milou harmonii. A správně zvolená pokojová rostlina změní místnost k nepoznání. Chcete-li něco originálního a neobvyklého, pak vybírejte zajímavé druhy a tyto netradiční velké obaly.

Nábytek

Jestliže vám nové doplňky nestačí, doporučuji vhodně přestěhovat nábytek a místo drobnějších doplňků pořídit např. knihovnu bez předních dvířek, která pokoj opticky nezmenší ale naopak ho parádně oživí.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 18 =