home Bydlení, Cestování, Design, Služby, Zboží Karavany – vše potřebné na několika málo metrech čtverečních

Karavany – vše potřebné na několika málo metrech čtverečních

Dávno pryč jsou časy, kdy obytná auta znamenala v tom nejlepším případě dodávku neuměle předělanou na obytňák a karavanem byl obvykle miniaturní přívěs bez jakéhokoliv pořádného vybavení. Připojen za auto podobně pohodlného auta značky, která už dnešním dětem nic neříká, měl rodinku šťastně odvézt vstříc prázdninovým dobrodružstvím. A teď zpátky na zem, do reality dnešních dnů, karavany a obytná auta, o kterých bude dnes řeč jsou totiž úplně jiným příběhem. Představte si útulný domov se vším, co potřebujete. Kuchyň, obývací prostor, pohodlná postel, všude plno světla a ještě něco navíc. Karavany totiž nabízí mnohem víc než zmenšený dům či byt na kolech, pojďte jim spolu s námi podlehnout.

Život bez hranic

Už dávno si můžeme užívat té úžasné svobody a cestovat po celém světě. Stačí sednout na letadlo a za pár hodin jste na jiném kontinentu. Létání je prima, svoboda ještě lepší, ale obytná auta vám dají ještě více možností. Každý den spát na jiném místě, na nic a nikoho se nevázat. Žádný check-in ve dvě a check-out v deset. A už vůbec nehrozí pohled do zdi druhého hotelu vzdáleného jen pár metrů od toho vašeho. Váš karavan je vaším hotelem, víkendovým sídlem i domovem. To vše v jednom.

Kam s ním v zimě? 

Nadchla vás představa kočovného života, ale při hlubším zamyšlení jste došli k závěru, že byste karavan či obytné auto využili spíše v období dovolené a po zbytek roku by zahálel někde na placeném parkovišti? Nevadí, řešením je půjčovna. I takové existují, půjčují nejen karavany a obytná auta, ale také příslušenství pro obytná auta. Tato varianta je ideální pro ty, kteří chtějí jednou či dvakrát do roka s karavanem vyjet za dobrodružstvím a neřešit pravidelnou údržbu a hlavně garážování po zbytek roku, kdy jej nebudou využívat. Půjčovné je sice na první pohled výrazně dražší než u běžných osobních aut, pokud si ale dáte tu práci a vše si propočítáte, zjistíte, že kromě nezapomenutelné dovolené plné dobrodružství velmi pravděpodobně ušetříte nemalé peníze na ubytování.

 

 

 

 

 

LivingHome on Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − 1 =