- Reklama -magazín

Běžte ven, vyfoťte něco a dejte to na polštářek!

Mohlo by Vás zajímat

Že nám nerozumíte? Radíme vám, abyste si vyrobili polštář z vlastní fotografie. Venku je hezky a nouzová opatření se uvolňují. Tak proč nespojit příjemné s užitečným?

Věděli jste, že má HappyFoto novou aplikaci, ve které se to s fotkami čaruje jedna báseň? Přímo z mobilu si můžete objednat nejen fotky, fotoknihu, kalendář, ale spousty dalších fotodárků, mezi kterými jsou i polštářky. Práce s aplikací je tak jednoduchá, že ji zvládne používat i malé dítě. A co je na ní nejlepší? Rozpracovaný projekt si můžete zdarma uložit do cloudu a pak pokračovat v kreativní práci na jiném zařízení, třeba na počítači či na tabletu. To má samozřejmě jen samá pozitiva, protože na pohodlné klávesnici se lépe píše, nebo můžete svůj výtvor nejprve předložit ke kontrole hlavě rodiny a pak teprve objednat…

Vyzkoušejte aplikaci třeba zrovna na tom polštářku, protože k němu nepotřebujete nic víc, než jednu pěknou fotku a připojení k internetu. Nad výsledkem budete žasnout. Jestli polštářkem někoho obdarujete, určitě se neubrání dojetí.

A nezapomeňte potom aplikaci ohodnotit.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy