- Reklama -magazín

Chcete oživit domov? Zkuste renovaci podlahy!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Jste v poslední době nespokojeni se svým bytem a přemýšlíte, co mu chybí? V případě rekonstrukce je nejlepší začít od podlahy. Ta zabírá v bytě velkou plochu a její vzhled tvoří výraznou část atmosféry domova. Pokud máte dřevěnou podlahu, tak se ani nemusíte zamýšlet nad novými materiály. Pomůže vám renovace.

Renovace podlahy se vyplatí 

Dřevěné podlahy vydrží mnoho desetiletí, ale je potřeba se o ně starat. Oproti moderním podlahám mají lepší tepelnou a zvukovou izolaci a navíc originální vzhled. Jenomže po dlouhých letech používání můžou působit smutně. Řešením je renovace podlahy, která vás rozhodně vyjde levněji, než pořizování nové. 

Navíc díky po renovaci vám stačí podlahu udržovat dalších 15-20 let podle pokynů, než bude potřeba další odborný zásah. Na takový typ práce jsou odborníci podlaháři z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Parkety budou po renovaci jako nové 

Parkety jsou běžnou součástí mnoho domácností. Když jim dopřejete renovaci, bude váš byt vypadat nově a svěže. Po renovaci parket krásně vynikne přirozená kresba dřeva a po upravené podlaze se vám bude i lépe chodit. Díky renovaci se totiž zbaví škrábanců, rýh od stěhování nábytku, špíny a zastaralých povrchových úprav. 

Na renovaci parket si pozvěte odborníka, který má potřebné vybavení a ví, jak se o určitý druh podlahy nejlépe postarat. Na renovaci dřevěných podlah jsou odborníci ve firmě Podlahy Praha s.r.o.  

Broušení parket změní váš byt k nepoznání 

Broušením se zbavíte všech nedostatků, které vedly ke ztrátě původního svěžího vzhledu. Po broušení parket navíc podlahář ošetří parkety mořením, olejem či lakem, což jim dodá původní lesk a novost. 

Je to přirozený proces, který z podlahy odebírá pouhý 1 mm, ale výsledek vás překvapí. Navíc jsou práce firmy Podlahy Praha s.r.o. díky odsávání během broušení bezprašné, což zajišťuje lehký úklid a méně nepříjemností. 

Podlahář přijde na bezplatnou konzultaci do místa, kde chcete parkety renovovat. Vyslechne vaše přání a nabídne vám to nejlepší řešení spolu s cenovou kalkulací. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy