- Reklama -magazín

Chcete prodloužit životnost terasy i parket? Vsaďte na renovaci!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

V uplynulých týdnech jsme měli možnost zažít, jak upravený a útulný domov přispívá k naší psychické pohodě. Možná jsme se nyní podívali na byt důkladněji a došli jsme k závěru, že by to chtělo vylepšení a svěží barvy. To se může díky renovaci podařit. 

Broušení vrátí parketám zašlý lesk 

Ve firmě Podlahy Praha, s.r.o. říkají, že na dobré podlaze stojí celý byt. A je to pravda. Pokud chcete začít s rekonstrukcí, je nejlepší začít od podlahy. Zvlášť, pokud máte dřevěnou podlahu, tak se vyplatí investovat do renovace. Broušení parket a jiných dřevěných podlah je oživí a vynikne původní kresba dřeva. 

Broušení zbaví dřevěné podlahy všech nerovností, škrábanců, rýh a zašlapané špíny. Díky možnosti moření si navíc můžete vybrat nový svěží odstín. Nakonec je podlaha ošetřena lakem či olejováním podle přání zákazníka. Renovace vás navíc vyjde levněji, než pořízení nové podlahy. 

Dřevěná terasa si také zaslouží péči 

Pobyt na čerstvém vzduchu prospívá zdraví i psychice. Krásná dřevěná terasa je ideální místo, kde se skrýt před stresem a odpočinout si od každodenního shonu. I dřevěná terasa potřebuje péči, jinak se materiál začne pomalu rozkládat. 

Během renovace zbaví odborník z firmy Podlahy, s.r.o. terasu různých nečistot, které na ní během celého roku ulpívají. Renovaci lze provádět mechanickou cestou kartáčem, strojových nebo tlakovým čištěním) a následovných ošetřením vhodnými údržbovými prostředky na daný povrch. 

Proč renovaci s Podlahy Praha, s.r.o.? 

Ať se už se rozhodnete pro renovaci dřevěné podlahy či terasy, odborník z Podlahy Praha s.r.o. s vámi zkonzultuje vaše přání a představy. Poté navrhne řešení, které bude odpovídat vašim nárokům. Podlaháři této firmy jsou profesionálové se zkušenostmi a samozřejmosti je v Podlahy Praha s.r.o. i použití moderních přístrojů a ekologických prostředků.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy