- Reklama -magazín

Chytré nádobí udělá skvělého kuchaře z každého

Mohlo by Vás zajímat

Vybavujete si právě novou kuchyň nebo jen přemýšlíte, co udělat s penězi, které vám Ježíšek nadělil? Máme pro vás několik tipů, jak se stát v novém roce skvělým kuchařem bez minima úsilí. Tentokrát jsme se zaměřili a nádobí, rsp. kuchyňské pomocníky, které vám mohou pomoci v kulinářském umění.

Chytré nádobí nemusí být jen skladné

Skvěle skladné pánve a rendlíky s výměnou rukojetí jsou bezvadným doplňkem kuchyňské výbavy, které ušetří místo, ale těm se tentokrát věnovat nebudeme. Máme v hledáčku o něco chytřejší nádobíčko. Dokonce i chytré grily, které dokážou určit, kdy je steak krvavý či propečený, necháme být a půjdeme ještě o krok dále. Ano bude to něco stát, ale také to bude stát za to.

Konečně rychlé řešenísnadné vaření - tefal polévkovač

Zdá se, že se někteří výrobci malých domácích spotřebičů rozhodli udělat radost velmi zaměstnaným lidem s minimem volného času. A díky nim si můžeme koupit multifunkční zařízení, která za nás udělají téměř veškeré vaření a připraví chutné pokrmy bez našeho většího přičinění.

Pro milovníky polévek

Máte malé děti nebo patříte sami mezi milovníky polévek držících se rčení, že polévka je grunt. Pak právě pro vás by mohlo být ideální zařízení, které u nás dostalo název polévkovač. Polévka se v něm jen uvaří, ale i pomixuje, preferujete-li krémovou variantu polévky. Polévka vydrží déle teplá, můžete ji servírovat postupně a mixovat ji jen pro některé členy rodiny. Báječná věcička za dostupné peníze. Cenové rozmezí je 2000-3500 Kč.

Ze začátečníka rázem kuchař mistr

Druhým zázrakem moderní kuchysnadné vaření - tefal multině je multifunkční hrnec. Mnohé možná hned v úvodu odradí vysoká pořizovací cena, ovšem pokud již nemáte v kuchyni mnoho jiných přístrojů, pak tento jeden dokáže hravě mnoho z nich nahradit a koupě s vám tak vyplatí. Tento chytrý hrnec jednoduše uvaří za vás. Dokáže krájet, míchat, mixovat a samozřejmě vařit. Jednoduše přidáváte ingredience a tato geniální věc se o zbytek postará za vás. Někteří výrobci mají připravenou i velmi pestrou kuchařku, která je jakýmsi návodem k přípravě mnohých jídel s pomocí tohoto hrnce. Pak už stačí skutečně málo, abyste se stali králem vaší kuchyně. A kolik vás to bude stát? Počítat musíte s částkou 17.000-20.000 Kč.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy