- Reklama -magazín

Chytré parkování aneb jak vyzrát na nedostatek prostoru

Mohlo by Vás zajímat

Možná vám to přijde jako trochu sci-fi a zároveň noční můra v jednom. Snad každý řidič totiž již ve velkém městě zažil, jak nesnadný úkol může někdy být zde zaparkovat. Pro všechny ty je pak představa, že existuje chytré parkování po vzoru sci-fi filmů z dávné budoucnosti splněním tajného snu. Ale pozor chytré parkování, které má například podobu parkovací věže, skutečně existuje a není to ani zdaleka nedostupná záležitost a z technického hlediska ani žádná velká složitost stran obsluhy. Nechte se vtáhnout do světa, kde parkování není o nevzhledných velkých plochách plných aut, ale kde vládne pořádek a místa je zapotřebí minimum. Právě takové řešení nabízí jedna ryze česká značka, které se výstavbou parkovišť zabývá.

Parkovací věže si poradí s nedostatkem místa

Možná patříte k druhé straně, tedy k těm, kteří potřebují vyřešit parkovací místa pro druhé. Ať jste firma, která nemá dostatek místa pro parkování svých zaměstnanců nebo obchod, který potřebuje parkovací místa pro zákazníky, na skutečně malém prostoru o půdorysu dvou aut můžete získat díky tomuto sofistikovanému řešení až 16 osobních aut. Jaké jsou hlavní výhody této formy chytrého parkování?

Výhody chytrého parkování v podobě parkovací věže

Jedná se o ekonomické řešení, které je mobilní, tedy je možné jej demontovat a umístit na jiné místo, když to bude zapotřebí. Sofistikovaný systém umožňuje snadné ovládání pomocí dotykového displeje a jeho ovládaní je klientsky velmi snadné. Identifikace řidiče probíhá prostřednictvím PINu, čipu či parkovací karty a platba stejně tak jako rezervace parkování probíhá online. Životnost parkovací věže a stejně tak její odolnost rovněž příjemně překvapí. Díky vysoké odolnosti systému, který vydrží teploty od -40 stupňů celsia až do +45 stupňů celsia vydrží až 25 let. Tento typ konstrukce se hodí jak do volných prostranství, tak i do menších prostor v zástavbě domů, parkovací věž je bezpečné, funkční a ekonomické řešení tam, kde není místa nazbyt.

Když vás tlačí čas

Oproti klasickým parkovacím domům je výstavba parkoviště tohoto typu otázkou skutečně krátkého času, což může také významně ovlivnit rozhodovací proces. Nehledejte proto složitosti tam, kde nejsou a zvolte řešení, které vám dlouhodobě ušetří mnoho času i peněz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy