- Reklama -magazín

Dárek, který potěší dvakrát a ještě zkrášlí váš interiér – sójové vonné svíčky s náramkem v bio kvalitě

Mohlo by Vás zajímat

Interiérové svíčky by měly nejen krásně vonět, ale také v prostředí vašeho domova musí dobře vypadat. Jak provonět interiér zdravou a příjemnou vůní a zároveň překvapit své milé originálním dárkem vám odhalí dnešní článek.

Když vůně, tak jedině v bio kvalitě

Interiérové vůně ve formě různých difuzérů, svíček a podobných záležitostí je aktuálně na trhu velké množství. Vybrat si ale to správné řešení, které nejen že krásně voní, ale také neškodí lidskému zdraví, není tak snadné. Vybírejte z produktů firem, které mají v této oblasti letité zkušenosti a své výrobky staví na přírodních materiálech. Nás zaujaly sójové svíčky s náramkem od firmy Haroka.

Sójové svíčky s náramkem

Zejména jeden z jejich nejprodávanějších produktů – vonná svíčka s náramkem uvnitř! S náramkem uvnitř? Ano, přesně tak! Jedná se o klasickou vonnou svíčku, ovšem vyrobenou s čistě přírodních sójových olejů doplněných o vonné složky v podobě lisovaných květů, plodů, apod. Svíčka je doplněna speciálními knoty, rovněž vyrobenými z přírodního materiálu, kterým není nic jiného, než 100%ní bavlna. Nádoba, ve které je svíčka umístěna jsou nejen krásné, ale také se dají po vyhoření obsahu použít buď jako truhlička – krabička na cokoliv nebo ji lze opětovně doplnit již jen novou náplní a šetřit takto nejen peníze, ale i životní prostředí.

Dárek 2v1

A co ten zmíněný náramek? Nebojte, to nebyl žert. Ve svíčce, která může již sama o sobě posloužit jako krásný dárek, je ukryt ještě další dárek. A to právě v podobě náramku z přírodních minerálů. Ten se objeví ve speciálním obale po té, co vyhoří část svíčky. Stačí vyjmout a vyndat uvnitř ukrytý náramek a další dárek je na světě.

Tip na závěr: zkuste aktuální trendy letní záležitost – vonnou svíčku citronáda s vůní oblíbené citronové limonády s kapkou medu!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy