- Reklama -magazín

Deratizace není jen o hubení potkanů: Co pro vás odborníci můžou udělat?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Při slově „deratizační služby“ si většina lidí vybaví pouze hubení potkanů nebo švábů. Přitom deratizační a likvidační firmy nabízejí široké spektrum služeb pro své zákazníky. Pojďme se podívat na služby, které pomohou vašemu domu, zahradě nebo společným prostorám. 

Dezinfekce pro domácnost i firmy

Pražská firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí komplexní služby pro čistou a bezpečnou domácnost. V jejich nabídce najdete i dezinfekci prostoru. To znamená, že na vámi vybrané místo přijede profesionál vybaven aktivní dezinfekční látkou, která po aplikaci zajistí likvidaci všech typů bakterií, plísní, hub, ale i virů. Což je služba, která zvlášť v těchto dnech přijde vhod. V případě virů dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Kromě domácnosti, sklepů, prostorů firem apod. lze dezinfikovat i auto, jímku nebo žumpu. 

Dezinfekce po zemřelém 

Toto téma může působit trochu kontroverzně, ale i k podobným situacím dochází. V tomto případě dorazí do bytu, kde delší čas leželo tělo, specialisté z firmy Deratizace Praha – KF Trans a provedou úklid a dezinfekci po mrtvém. Na místě se totiž může vyskytovat velké množství hmyzu a pach z mrtvoly se nasákne do koberce i nábytku. Neškolený člověk nemusí takovou situaci fyzicky ani psychicky zvládnout, proto je mnohem lepší se obrátit na odborníky. 

Deratizace a hubení škůdců 

Trápí vás zvýšený počet potkanů nebo dalších hlodavců v okolí vašeho bydliště nebo přímo v bytě? Deratizace Praha vám pomohou s hubením myší, potkanů a dalších tvorů. Pracovníci firmy vám pomohou s likvidací nebo potlačením jejich výskytu kdekoliv. Ať se jedná o panelové či rodinné domy, garáže, sklepy či restauračních zařízení. 

Dezinsekce

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Zvláště takového, který vyvolává alergie, ničí potraviny či oblečení nebo napadá zdraví člověka. Kromě hubení štěnic se firma zabývá i likvidací švábů, blech, červotočů či molů. 

Pracovníci firmy Deratizace Praha – KF Trans u vás budou do dvou hodin od telefonátu s potřebným vybavením a znalostmi prověřenými 15 lety praxe. Neváhejte je tedy oslovit v rámci jakéhokoliv výše zmiňovaného problému. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy