home Bydlení, Stavba, Zahrada Hliníkový plot jako ideální řešení

Hliníkový plot jako ideální řešení

Stavba domu či jeho rekonstrukce se pomalu blíží do finále a vy začínáte pomýšlet na oplocení vašeho pozemku. Jak se vyznat v aktuální široké nabídce na trhu a následně vybrat to nejvhodnější řešení, aby byl plot dle vašich představ a splňoval vaše nároky? Toužíte po kvalitním řešení, které nejen, že vydrží roky, ale bude také vypadat luxusně? Pak by vašemu hledáčku rozhodně nemělo uniknout oplocení z hliníku.

Bezúdržbové hliníkové ploty

Jedním z důvodů, proč právě hliníkové ploty jsou tou nejlepší volbou je jejich minimální údržba. Zapomeňte na broušení a natírání plotu a další starosti. Díky preciznímu zpracování a použití těch nejkvalitnějších práškových barev jsou ploty z hliníkových dílů prakticky nesmrtelné. Vybírat lze z celé řady barev i provedení. Jednotlivá plotová pole tak můžete vybírat dle vašich potřeb. Někdo ctí zejména maximum soukromí a bezpečí, jiný chce naopak plot, který mu nebude bránit ve výhledu. Hliníkové ploty nabízejí skutečně velkou řadu možností, jak chránit svůj majetek i soukromí.

Když hliník vypadá jak dřevo

Líbí se vám idea bezúdržbového oplocení, ale zároveň se nechcete vzdát své představy o přírodním vzhledu oplocení? Ani to nemusí být nepřekonatelný problém. Stačí si vybrat některý z hliníkových plotů s dřevěným vzhledem a máte luxus, pohodlí a přírodu v jednom.

Novinky roku 2021

S novou sezónou roku 2021 přicházejí i nové možnosti. Například okenicový plot kapka ( lamely tohoto plotu mají tvar kapky), jedná se luxusní provedení hliníkového plotu pro náročnou klientelu. Plotová pole mají vzhled okenice a vypadají skutečně velmi designově. Pro všechny milovníky klasického plaňkového plotu v luxusním hliníkovém provedení, je zde novinka v podobě plaňky mini, která má pouhých 6 cm a její subtilní rozměr působí v plotových polích velmi elegantně v porovnání s plaňkou standard 9 cm či maxi s šířkou celých 12 cm.

Nechte se inspirovat galerií předního českého výrobce hliníkových plotů a vyberte si tu nejlepší variantu na míru vaším potřebám a přáním.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář