- Reklama -magazín

Jak vybrat lavičku na zahradu?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Když jaro začne ťukat na okno, začínáme se uchylovat ven. Na sluníčku trávíme hodiny a snažíme se vstřebat veškerou energii, kterou nám sluneční paprsky posílají. Aby trávení volného času na zahradě bylo opravdu zážitkem a odpočinkem v jednom, vyplatí se investovat do zahradních laviček. Takové zahradní lavičky nám pobyt venku totiž mohou jenom zpříjemnit. Otázkou je, jak si je vybrat?

Zahradní lavičky jsou častou součástí každé velké zahrady

Dnes jsou zahradní lavičky skutečně nedílnou součástí každé větší zahrady, která se rozprostírá okolo domu. Nebavíme se o rodinných domech s malou zahradou. Ovšem je pravda, že řada zahrad se nachází bez laviček. Důvodem toho je časová vyčerpanost majitelů nebo jenom nerozhodnost. Nabídka laviček na trhu je přece jen pestrá a vybrat si jednu nebo dvě, které nám zahradu budou zpestřovat, není nic snadného. Proto si pojďme tuto na první pohled jen stěží rozlousknutelnou záhadu odhalit. 

Důraz klademe na pohodlnost i odolnost

Stejně jako při výběru matrace nebo jiných produktů do domácnosti, i při výběru zahradní lavičky hraje roli několik zásadních kritérií. V tomto případě je důležitá pohodlnost a odolnost. 

Jelikož budeme na lavičce trávit hodně času, měla by doslova oplývat komfortem. A jelikož bude vystavována každé nepřízni počasí a všem ročním obdobím střídajícím se jako na běžícím pásu je důležité myslet také na odolnost. 

Design je také důležitý

V neposlední řadě upněte svou pozornost také na celkový design lavice. Nechcete přece, aby vaši zahradu doslova hyzdilo nehezky vypadající posezení. I když je design v tomto případě druhořadý, přesto je nutné vzhledovou stránku věci omrknout. 

Pokud se vám na lavičce nelíbí jen drobnosti, mávněte nad nimi rukou. Třeba v případě klasických dřevěných laviček tyto nedokonalosti hravě zatřete jinou barvou, až lavičku umístíte.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy