- Reklama -magazín

Jaké sjednat pojištění pro „Bezpečný domov“?

Mohlo by Vás zajímat

Když chcete spokojeně bydlet a nestrachovat se o majetek, řešením je se pojistit. Jenže je potřeba o pojištění přemýšlet a sjednat takové, které bude co nejvíce odpovídat vašim potřebám i typu nemovitosti. Velmi populární je pojistka Bezpečný domov II. generace. Obyčejné pojistky válcuje podmínkami, rozsahem i rychlostí vyřízení!

Nabízí výhodné řešení i pro chataře Pojistka II. generace se jmenuje Bezpečný domov PLUS a najdete ji v nabídce u pojišťovny Ergo. Typově se jedná o pojištění majetku, které se sjednává jako ochrana pro věci movité i nemovité. Od klasických se liší tím, že je určeno i pro majitele rekreačních objektů, což žádné jiné pojištění majetku dosud nebylo. Navíc si výhodné pojištění Bezpečný domov mohou sjednat i majitelé budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, dobře funguje i jako ochrana vybavení kanceláře nebo ordinace, nemovitosti ve stavbě či vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáže).

Rozsah a jednoduché sjednání

Pojistka se vztahuje na škody na věcech movitých a nemovitých v případě, když jsou způsobeny přírodními živly (vichřice, silný déšť, mráz aj.), vzniknou jako následek neočekávané události (požár, pád stromu, přepětí v síti aj.) i tehdy, když je viníkem vandal nebo zloděj. Pokrývá dokonce i škody způsobené zvěří. U klientů boduje také rychlostí vyřízení. Vše se vyřizuje online a žadatel musí znát jen velikost obytné plochy v m2.

Každý jistě ocení, že při sjednání online získá ještě pojištění odpovědnosti. K čemu se hodí? Více se dozvíte zde. Kromě něj se jako doplněk k pojistce majetku hodí pojištění prodloužené záruky, díky kterému si u zakoupených spotřebičů vždy prodloužíte standardní záruční dobu až o 36 měsíců. Oblíbené je také pojištění nahodilého poškození. S tímto předcházíte neočekávaným výdajům, které vás čekají, když se věci u vás doma rozbijí nebo jsou vám odcizeny.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy