- Reklama -magazín

Jedním z nejvýnosnějších nemovitostních fondů patří do skupiny DRFG Davida Rusňáka

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Češi čím dál více investují do realit, roste i obliba podílových nemovitostních fondů. Ti kteří, chtějí zhodnocovat své finance mimo spořicí nebo běžný účet, by měli uvažovat o investici do nemovitostí.
Kromě nákupu bytu či domu za účelem investice se čím dál častěji lidé uchylují k investování peněz do realitních podílových fondů.

Dle průzkumu Hospodářských novin za posledních sedm let narostl objem financí, které byly investovány do nemovitostí, desetinásobně. Na konci roku 2018 překročily tyto investice sumu 35 miliard korun. Pro mnohé je to alternativa k nákupu investičních nemovitostí. Spokojení investoři si investice do podílových fondů nemohou vynachválit. Je to jednoduché a dá se říci, že téměř pro každého. Stačí vám pět set korun měsíčně a můžete začít s investováním do nemovitostního fondu CZECH REALE ESTATE INVESTMENT FUND. Další výhodou investice do realitního fondu je fakt, že člověk ušetří spoustu času. Jak? Nemusí se starat o rekonstrukci a úpravy nemovitosti, hledat nájemníky, popřípadě s nimi řešit jejich potíže spojené s užíváním nemovitosti atp.  Další plus je, že riziko investice je v tomto případě rozloženo do více nemovitostí.

CZECH FUND je druhý nejvýnosnější fond

V portfoliu DRFG Davida Rusňáka se nachází také značka CZECH FUND, která se z hlediska dlouhodobého zhodnocení investice zařadila na druhé místo v žebříčku Hospodářských novin. Zároveň se stala třetím největším nebankovním nemovitostním fondem. Žebříček byl sestaven v roce 2019 a společně s Hospodářskými novinami ho sestavoval také Institut strategického investování.

CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND má ve správě nemovitosti v hodnotě miliard korun, jejich celková podlahová plocha činí mnoho set tisíc metrů čtverečních. Fond se od počátku fungování zaměřuje především na obchodní centra, kde mají zázemí různé obchodní řetězce. Ty jsou vázané dlouhodobými nájemními smlouvami. Fond se na trhu objevil počátkem roku 2016 a od té doby přináší stabilní a dlouhodobé zhodnocení investic.  Zhodnocení fondu od jeho založení je +22,02 % (23.02.2016 – 31.03.2019).

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy