- Reklama -magazín

Kam s televizí, aby nebyla stále na očích?

Mohlo by Vás zajímat

Už dávno pryč jsou ty časy, kdy barevná televize byla chloubou každé domácnosti. Dnes je brána jako naprostá samozřejmost a dokonce existují lidé, kteří ji mít nechtějí, a když už ji mají, tak vymýšlejí, kde by v interiéru nebyla tak na očích. Možná tajně doufají, že schovaná nebude tolik lákat k jejímu sledování, ale někdy jen prostě nechtějí, aby interiéru dominovala. Kam tedy s ní, aby byla po ruce a přitom skryta?

Šup s ní do skříně!kam schovat televizi - komoda

Ne, neděláme si legraci, určitě jste to už sami viděli někde ve filmu či v časopise. Televizní skříň je jednou z možností. Jedná se o elegantní řešení, ovšem s ohledem na dostatek místa. Pokud máte menší pokoj, tento kus nábytku sem asi příliš nezapadne, skříně bývají objemnější, protože se u nich počítá s využíváním celého zbývajícího prostoru v ní. Už je pro otevírání dveří takové skříně je potřeba počítat s dostatkem místa.

Výsuvné moduly

V dnešní době je máloco skutečný problém. Televizi tak můžete velmi hravě schovat do zásuvného modulu. Může se pak snadno a rychle skrýt do zdvojené zadní části mělké obývákové skřínky, která je součástí stěny nebo její malé části. V ložnici může být i větší obrazovka bezpečně ukryta do komody umístěné před postelí. Vyřeší se tak manželské neshody, když žena není doma, muž může v klidu sledovat zápas z pohodlí postele. Jak už jsme zmínili, nic není nemožkam schovat televizi - zrcadlové oknoné.

Když se obraz či zrcadlo v televizor promění…

Poslední variantou může být televize skrytá pod pěkným obrazem či dekorativním zrcadlem. Takto ukrytá rozhodně nenaruší styl vašeho interiéru, ale stále bude připravena ke sledování. Krycí předmět pak budete odklápět nebo odsunovat do strany. Samozřejmě je nutné s jednou či druhou variantou při návrhu okolního interiéru počítat, aby obraz či jiný předmět při odklopení nezasahoval například do soustavy světel či police s dekorativními předměty.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy