- Reklama -magazín

Konferenční stolek je praktickou i estetickou ozdobou

Mohlo by Vás zajímat

Když se řekne obývací pokoj, většina lidí si okamžitě představí dominantní sedací soupravu, televizi a obývací stěnu. Podle mnoha z nás je právě tato trojice jakousi definicí obývacího pokoje. Je tu ale ještě jeden kousek, který zpravidla v žádném obýváku nechybí, ale přesto je na něho mnohdy zapomínáno. A to je škoda, protože si to rozhodně nezaslouží. O čem je řeč? O konferenčním stolku, jehož úkolem je obývací pokoj nejen zdobit, ale i sloužit členům domácnosti.

Proč by konferenční stolek neměl v obýváku chybět?

A co vy? Máte doma u sedací soupravy v obývacím pokoji konferenční stolek? Pokud kýváte hlavou na souhlas, pak od nás máte palec nahoru. Podle nás by totiž konferenční stolek v obývacím pokoji rozhodně chybět neměl. Již o pár řádků výše jsme naznačili, že konferenční stolek je prvkem nejen estetickým, ale i praktickým.

Jak by měl vypadat?

Možná si teď pohráváte s otázkou, jak by měl konferenční stolek vypadat, aby se hodil nejen k sedačce, ke které prostě neodmyslitelně patří, ale i k celkovému zařízení daného pokoje. A odpověď? Záleží to na mnoha faktorech. Proto pro vás máme pár rad, jak konferenční stolek do obýváku vybrat a nešlápnout přitom vedle.

·         Materiál

Jako první byste se měli zaměřit na materiál, který byl použitý pro výrobu daného konferenčního stolku. Vyrábí se stolky dřevěné, velice oblíbené jsou skleněné konferenční stolky, výjimkou nejsou ani praktické stolky z plastu nebo netradiční kovové konferenční stolky. Materiál přizpůsobte nejen svému vkusu, ale ohlížejte se na to, v jakém stylu a duchu máte zařízený zbytek místnosti.

·         Tvar

Druhým kritériem je tvar. Jsou stolky hranaté i oválné, některé mají i netradiční tvary, jsou originální, některé mají více částí. Co se tvaru týče, hodně záleží na tom, co se vám líbí a především berte v potaz dispozice. Ne všichni si mohou dovolit postavit před sedačku mohutný kulatý stolek, který zabírá hodně místa.

·         Barva

Barva se samozřejmě odvíjí od materiálu. I tak si ale můžete hodně vybírat, protože v současné době má i dřevo hned několik možností barev, což se samozřejmě týká i plastu a dalších materiálů. Co se barvy týče, opět se ohlížejte na ostatní barvy v interiéru, se kterými by měl konferenční stolek ladit a vytvářet harmonicky působící celek.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy