- Reklama -magazín

Na zabouchnuté dveře zavolejte odborníky, radí zámečnická pohotovost

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Jak správně na otevírání dveří? 

Může se to stát každému. Stačí chvilka nepozornosti a myšlenky na jiné věci. Zavření dveří a za pár vteřin či minut hrozné procitnutí – zabouchli jste si klíče a teď se k nim nemůžete dostat! V první chvíli mnoho lidí napadne, že se pokusí zahrát si na hrdiny z filmů a do vlastního bytu se dostanou svépomocí. Jenomže před amatérskými pokusy odborníci ze zámečnické pohotovosti důrazně varují. 

S otevíráním dveří pomůže nejlépe profesionál

Pokud se neodborně pokusíte otevřít dveře sami, hrozí jejich rozsáhlé poškození-ať už dveří samotných či zámku. Oprava by vás mohla v závěru přijít opravdu draho. Nemluvě o tom, kolik času a nervů při podobných pokusech ztratíte. V tuto chvíli se vyplatí zavolat odborníka na otevírání dveří

Kontaktujte zámečnictví Praha 

Místo dobývání se domů kontaktujte co nejdříve zámečnictví Praha. Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost nabízí zámečnickou pohotovost a na trhu už profesionálně působíme déle než 16 let. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Co dále nabízíme?

V Zámečnictví Praha umíme dveře nejen odemknout, ale také zajistit opravu po vloupání. Dveře také zabezpečujeme proti dalším případným pokusům o vloupání a nevyžádané otevření. Na specialisté dále instalují přídavné zámky, štítky, doporučují bezpečnostní kování či různé typy závor. V případě zájmu montují i seřizují samozavírací brano. 

Budeme u vás co nejdříve 

Naše zámečnická pohotovost si zakládá na tom, že se snaží pomáhat klientům co nejdříve. Chápeme, že situace, kdy se nemůžete dostat do vlastního bytu či auta, je velmi stresující. Proto vám naši technici zajistí co nejhladší průběh této nepříjemné události a budou u vás v rámci desítek minut. Jako jedni z mála na trhu se můžeme pochlubit tím, že otevírání dveří probíhá do jedné hodiny od vašeho telefonátu. 

Neváhejte nás tedy oslovit v případě jakýchkoliv problémů se zámky. S radostí vám pomůžeme. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy