- Reklama -magazín

Nafukovací vířivka byla mým nejlepším dárkem

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Nafukovací vířivka se stala mým nejlepším dárkem k 50 narozeninám. Obdržel jsem jí od své manželky, jelikož moc dobře věděla, že po nafukovací vířivce tajně sním. Vířivka je naprosto skvělá, a to po všech směrech. Sama se nafoukne během deseti minut a to tak, že ji stačí pouze zapojit do příslušné zásuvky. Pak stačí pouze vzít do ruky zahradní hadici a vířivku si napustit. Mimo jiné je vířivka také přenositelná, tudíž ji mohu přes zimu v klidu uložit do garáže si jí mohu přestěhovat do své zimní zahrady, kde mohu pokračovat v užívání si ve vířivce, a to za každého počasí. Nafukovací vířivka je prostě sen. 

Nafukovací vířivka mi nahradila bazén

Nafukovací vířivka nahradila můj sen o bazénu. Ještě před několika lety jsem si přát na zahradu pořídit bazén. Ovšem nikoliv obyčejný nafukovací bazén, který budu moci po létě vyhodit do popelnice, nýbrž bazén do země. Manželka mi ovšem tento plán úspěšně vymluvila ihned poté, co zjistila, co takový bazén obnáší. Z tohoto důvodu jsem si umanul, že bych si rád pořídil alespoň tuto nafukovací vířivku a má manželka mé přání po dvou letech konečně vyslyšela. Tato nafukovací vířivka umí zcela plně nahradit bazén i podobné pevné hydromasážní vany. Díky zcela snadné instalaci a odolné konstrukci naprosto předčila mé očekávání. 

Manželka na mě tentokrát nešetřila

Nafukovací vířivka, kterou mi pořídila má manželka, má kromě jiného také hydromasážní trysky. Tyto vzduchové trysky jsou po celém obvodu samotné vířivky, a tak umí zajistit krásnou perličkovou koupel. Je vidět, že na mě manželka tentokrát skutečně nešetřila. Vířivka je velmi kvalitní a podle všech dostupných informací by měla při pravidelné a správné údržbě vydržet klidně i pět a více sezón. Navíc je vířivka také přenositelná, tudíž jí často beru s sebou na chalupu, kam jezdíme pravidelně každý víkend. Má vířivka je tak všude stále se mnou.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy