- Reklama -magazín

Nechcete dělat kompromisy a kladete důraz na každý detail? Pak jsou dýhované dveře jasnou volbou

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Dřevo je pro svou nadčasovost, vysokou odolnost, dlouhou životnost, a především osobitý vzhled vděčným prvkem.  Český výrobce dveří, společnost Sapeli, představuje nový povrch v kategorii dýh Dub trámový s maximálním zdůrazněním kresby dřeva. Zároveň představuje 15 probarvených olejů pro dokonalé barevné doladění dýhovaných dubových povrchů. Tyto novinky přinášejí zákazníkovi řadu nových barevných řešení, ať jsou jeho požadavky, jakkoliv atypické.

25Povrchová úprava dýha patří k absolutní estetické špičce. Vrchní vrstvu dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami, které se strom od stromu liší. Každé dveře jsou tak originálem. Ale nemusíte se bát, že vám dveře nebudou vzájemně ladit. „Přírodní materiály mohou vykazovat nepatrné odlišnosti v barevných tónech nebo textuře, v Sapeli však garantujeme v rámci jedné zakázky využití stejné šarže dýhy,“ potvrzuje Tomáš Albrecht, produktový management Sapeli.
Obsah obrázku žlutá, budova, stůl, vsedě

Popis byl vytvořen automatickyObsah obrázku budova, okno, malé, patro

Popis byl vytvořen automaticky

Dub trámový v povrchové úpravě olej pure – nová dýha společnosti Sapeli povznese každý moderní interiér. V souladu s nejnovějšími trendy skvěle doplní zejména rustikální styl, jenž se inspiruje venkovem, ale můžete ho využít i v městském bytě. Pro maximální zdůraznění kresby dřeva není povrch tmelený a nabízí rovněž možnost úpravy novými probarvenými oleji, a to zcela bez příplatku. 

Dveře z dýhy díky své vysoké kvalitě nejsou rozhodně těmi na jednu sezónu a je potřeba počítat s tím, že ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by tak měl ideálně ladit s podlahou a s okenními rámy či nábytkem. Buď by se měly odstíny shodovat nebo být naopak v silnějším kontrastu, což může být často problém. Řešení nabízí nové probarvené oleje zařazené v nabídce Sapeli, které účinně pomohou s případným barevným tónem zvolené dubové dýhy. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy