- Reklama -magazín

Nechte se unášet na vlnách romantiky, pomůže valentýnská výzdoba

Mohlo by Vás zajímat

Blíží se svátek všech zamilovaných a většina příznivců tohoto svátku si láme hlavu s tím, čím letos překvapí svého drahého či drahou. Dárky jsou jedna věc, která k tomu svátku asi neodmyslitelně patří, ale my vám dnes poradíme, jak proměnit i váš byt v romantické místo, které bude doslova volat po romantických slovech a gestech. A pokud se obáváte, že to u vás doma bude vypadat jak na pouti, pak vás rychle vyvedeme z omylu.

Srdce nemusí být jen kýčovitou dekorací

Srdce, jako symbol lásky se do interiéru určitě hodí. Nemusí být nutně v křiklavých barvách. Pěkná jsou dřevěná, proutěná, látková či plechová. Můžete jimi ozdobit třeba okenní rám, přivázat je k závěsu či zácloně. Další možností jsou pak větší srdce, která lze zavěsit na zeď či dveře. I forma zápichů do květináčů je velmi efektní, nemusíte se bát jednotlivé varianty kombinovat, zejména pokud budou v čistě přírodních barvách. Navíc tato dekorace nemusí nutně sloužit jen v době únorového svátku všech zamilovaných.

Bytový textil

Ctíte-li tento svátek skutečně poctivě a lpíte na jeho dodržování, pak by vás mohla potěšit trochu romantiky v podobě pěkného bytového textilu. Mohou to být různé deky, přehozy, ale také polštáře s romantickými motivy. Červenou barvu navíc můžete využít i o Vánocích, takže případný nákup takto zbarveného plédu či deky určitě nebude záležitostí, která najde využití jen jednou v roce.

Svíčky neopomenout

Bez svíček by snad ani žádná romantika na světě nebyla tou pravou romantikou. Zde opět postačí sáhnout do zásob svíček, které třeba zbyly ještě od Vánoc. Nemáte-li svícínky a chcete být originální, pak se klidně pusťte do výroby svých vlastních. Skvěle poslouží staré lahve od okurek či nějaké jiné. Nejste-li příliš zruční, postačí ozdobit pěknou pentlí nebo přírodním provázkem, pokud toužíte po nápaditějších verzích svícnu, můžete lepit kamínky či jiné drobné předměty ve tvaru srdce apod.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy