- Reklama -magazín

NLP jako superdovednost koučů

Mohlo by Vás zajímat

Toužíte po úspěchu a už vás nebaví neustálé výmluvy a závist těm, kterým se daří lépe než vám? Začněte ještě dnes a vykročte novým, lepším směrem. Jak na to a co by vám mohlo pomoci na nové cestě k úspěchu? Dnešní článek vám představí jednu z možností v podobě neurolingvistického programovaní. Jeví se vám to jako sci-fi či doslova utopie? Pak jste možná o této metodě dosud slyšeli jen velmi málo nebo vůbec.

NLP

NLP jako cesta k úspěchu

Osvojte si celou řadu metod a technik, díky nimž dojdete nejen většího sebepoznání, ale dokážete tzv. vystoupit z vlastního stínu a začít pracovat na nových vzorcích chování, které vás brzdí a omezují. NLP využívá celá řada úspěšných osobností z řad koučů, manažerů, ale i obchodníků či terapeutů a rozhodně se nejedná o nový poznatek či metodu. Počátky NLP sahají až do 70. let minulého století a postupným vylepšováním těch nejlepších postupů a metod se vytříbilo do dnešní podoby, díky níž je možné podstatně zlepšit či změnit celou řadu návyků a dojít tak rychleji k cíli v podobě úspěchu v profesním, ale i osobním životě.

Kurz NLP

Kurzy NLP

Stále vám není úplně jasné, jak vám nějaký kurz NLP pomůže k úspěchu? Pak se blíže zaměřme na tři slova, která zkratka NLP obsahuje. Neuro – tedy vše, co pomocí mozku přijímáme a ukládáme do našeho vědomí i nevědomí. Lingvistické – to, jak komunikujeme směrem dovnitř (sami k sobě) i navenek (k ostatním) a programování, tedy procesy, které propojují vše dohromady a díky němuž vznikají vzorce myšlení, mluvy i chování, abychom mohli dosáhnout daných cílů. V již zmíněných kurzech pak získáte vhled do různých terapeutických směrů, osvojíte si mnohé techniky, které pak budete moci využívat ve svůj prospěch, tedy pro zlepšení svého výkonu a větší spokojenosti v životě obecně.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy