- Reklama -magazín

Obytný kontejner jako ekonomické a elegantní řešení

Mohlo by Vás zajímat

Co ve vás vyvolává představa života v kontejneru? Na první dobrou se vám asi nevybaví nic pěkného, ale pravý opak je pravdou, protože obytné kontejnery mohou být velmi elegantním a zároveň ekonomickým řešením, jak vyřešit bytovou situaci. Mnozí si z původně dočasného řešení udělali skutečně luxusní bydlení a na mnoha místech je tato architektura již považována za jeden z moderních směrů bydlení. Zatímco většina z nás zná spíše sanitární kontejnery, které se využívají jako rychlá a často dočasná řešení pro různé veletrhy, výstavy či akce, obytné kontejnery mohou poskytnout vše potřebné pro komfortní život. Ovšem zatím jsou stále nevíce využívané jako ekonomická řešení pro firmy, které potřebují rychle získat modulární stavby pro svou krátkodobou či dlouhodobou činnost.

Bydlení rychle a levně

Máte pozemek, potřebujete rychle bydlet nebo umístit svou firmu do nových prostor a nemáte chuť čekat na plány a schvalovací procesy architektů a úřadů? Vsaďte na obytný kontejner. Výroba kontejnerů je rychlá, může vybrat z široké řady modulů a doslova si tak poskládat stavbu dle vašich představ a možností. Kontejnery lze stavět na sebe či do požadovaných tvarů a propojovat dle potřeby. Tímto způsobem vzniklo již mnoho firem, skladů, školicích center, ale i škol a školek. Z nevzhledných buněk se kontejnerové bydlení proměnilo do relativně estetické varianty bydlení, která nabízí velkou variabilitu. Můžete volit velikost okenních otvorů i dveří, libovolně uspořádat vnitřní příčky a celou stavbu velikostně uzpůsobit díky počtu jednotlivých buněk do požadovaného tvaru a velikosti.

Český výrobce

Zárukou kvality a rychlého dodaní a celé realizace vám bude český výrobce, který se výrobou kontejnerů zabývá již mnoho let. Nechat si navrhnout optimální řešení je prvním krokem úspěšného a ekonomicky výhodného projektu, obraťte se proto na odborníky s žádostí projektu na míru vašim potřebám a možnostem.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy