- Reklama -magazín

Oživte svou kuchyni s pomocí dřevěného nádobí a keramiky

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Měli jste babičku nebo prababičku, která používala dřevěnou mísu i ošatku, v nichž „zadělávala“ chléb? Anebo jste měli dědečka, který vyřezal speciální lžičku, jež sloužila k nabírání soli z velké dózy na sůl? Stejně tak možná vyřezal i vařečky, velkou vidličku a lžíci k míchání salátů. Pokud jste toto na vlastní kůži zažili, víte, že dřevěná nádobí je vzácné. Jakoby bylo hřejivé. Má ducha a je výjimečné. Dělá srdce domova, teda kuchyni, ještě hřejivější.

Talíře i misky ze dřeva

Z dřevěného talíře se výborně jí. I když použijete klasický příbor, nebudete slyšet ostré ťukání, jako když jíte jídlo servírované na běžném talíři. Když budete jíst dřevěnou lžící, pokrm jakoby se nabíral šetrněji, jemněji. Navíc ťukání dřeva o dřevo je velmi příjemné.

V dřevěných miskách vypadá každý salát náramně. Ať už to bude velká mísa, ve které salát připravíte, nebo malé misky, v nichž jej budete podávat. Když budete mít i dřevěné nádobí k míchání a nabírání, bude to dokonalost sama.

Dřevěné nádobí je zároveň pastvou pro oči. Vyrábí se z různých druhů dřeva, a tak může vypadat různě. I letokruhy a struktura dřeva celkově dodá každému kousku originalitu a jedinečnost. Můžete si tak oblíbit kupříkladu misku s letokruhy na boku, nebo lžičku s „kazem“ dřeva, který ji dělá krásnou.

Kvalitní keramika s krásným designem

I keramika je pro většinu z nás vzácností. Když je navíc zdobena netradiční, zajímavou technikou, nebo má krásný tvar a detaily, nenechá nikoho bez zájmu. Umí být romantická, elegantní, hravá, moderní… Stačí jen pozměnit zdobení či dodat jí ostřejší nebo ladnější tvary.

Hrnky, lžičky, talíře, mísy, džbány a další s krásným dekorem najdete na bellarose.cz. Ať už máte rádi venkovský styl, romantický, nordic či třeba minimalistický, v nabídce si najde své každý.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy