- Reklama -magazín

Plechové střešní krytiny a jejich přednosti

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Při stavbě rodinného domu a jeho rekonstrukci je nutné se zaměřit také na střechu, respektive volbu vhodné střešní krytiny. V tomto směru dnes jako majitelé nemovitosti máte celou řadu možností. Osvědčenou volbu představuje plechová varianta.

Cena

Jestliže se zvolí plechová střešní krytina, můžete očekávat poměrně příznivou cenu například ve srovnání se střechou z pálených tašek, případně z hliníku. Plech je totiž obecně levným materiálem, který se navíc dá snadno a rychle opracovat, což dále snižuje jeho výslednou cenu.

Design

Střešní krytina z plechu rozhodně dokáže zaujmout i v dnešní době. Nejedná se o nevzhledný kus plechu, jak si možná představujete z nějakých starých budov. Naopak, moderní plechové střešní krytiny působí velmi pěkným dojmem. Pokud jde o barevná a tvarová provedení, nabízí plech skutečně rozmanitou škálu produktů. Zmínit lze třeba trapézový plech, což je v dnešní době stále častější varianta nejen pro střechy komerčních budov, ale také pro soukromé objekty, tedy chaty, chalupy a rodinné domy.

Montáž a hmotnost

Velká přednost střešní krytiny z plechu spočívá ve snadné a rychlé montáži. Zvládne ji prakticky každý šikovný kutil. Profesionálové jsou schopni kompletní plechovou střechu udělat za pár hodin. Určitě k tomu přispívá i další fakt – plechová střešní krytina má velmi nízkou hmotnost. To ji opět vyzdvihuje například před zmíněnými pálenými taškami, které jsou o poznání těžší. U mnoha rodinných a bytových domů, potažmo také komerčních objektů, může být snížení celkové hmotnosti střechy poměrně zásadním aspektem a důvodem, proč zvolit právě plechové provedení.

Prodejce

Jak vidno, plechová střešní krytina může oslovit hned díky několika přednostem. Pakliže máte zájem o pořízení špičkových produktů, navštivte internetový obchod regamet.cz. Společnost Regamet kromě toho nabízí střešní doplňky všech možných druhů.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy