- Reklama -magazín

Pracné čištění oken je pryč! S novým vysavačem oken vám to půjde raz dva

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Potřebovali byste se pustit po zimě do pořádného jarního úklidu, ale vůbec se vám do toho nechce? Když si jen představíte, kolik času strávíte nad otíráním prachu z veškerého nábytku, nejrůznějších předmětů v domácnosti a čištěním vašich špinavých oken? Vůbec se nedivíme, pokud vás popadá ještě větší nechuť. Zejména okna jsou po zimních plískanicích, výfukových plynech z automobilů, kouře z komínů a dalších vnějších vlivů řádně špinavá.

13621-146752-windomatic-cistic-oken-6

Mytí oken nepatří mezi oblíbené domácí práce, neboť se u této činnosti člověk dosti zapotí. Ale párkrát do roka se na to chtě nechtě pustit musíte i vy. Okna jsou vizitkou každého domu a pokud si nechcete udělat ostudu u přátel, rodiny, sousedů a dalších, skly, skrze která nejde ani pomalu vidět, pak si přece jen udělejte čas. Zatáhnout žaluzie není to nejlepší řešení. Když k tomu použijete ty správné pomocníky, půjde vám tato nenáviděná činnost raz dva. V současné době si můžete pořídit velmi kvalitní výrobky, s nimiž je čištění oken hračkou. Navíc budete mít práci hotovou během chvilky. Co se vám tedy bude hodit a čím okna čistit?

Okenní vysavač – ten nejlepší pomocník

Velice zajímavým přístrojem, který je novinkou na trhu je tzv. vysavač na okna. Pořídit můžete třeba Vileda-Windomatic. Tento elektrický pomocník vysaje do sucha hladké povrchy, aniž by na nich zanechal šmouhy či kapky. Vhodný je právě na okna, jiné prosklené plochy, zrcadla a další hladké povrchy.

Jak se s okenním vysavačem Vileda-Windomatic pracuje?

Vysavač se krásně drží v ruce, není těžký a pracuje velmi efektivně. Okna umyjete klasicky vodou se saponátem. Už však žádné pracné leštění! Vileda Windomatic to udělá za vás. Z výsledného efektu budete nadšení. Díky flexibilní hlavici s gumovou stěrkou, která se přizpůsobí do správného úhlu, vyleštíte vaše okna dokonale. Sací síla působí na celé šířce stěrky, která je 27 cm. Špinavá voda se vysává do integrované nádobky s maximálním objemem 100 ml. Tuto nádobu po naplnění snadno sundáte, vodu vylijete a můžete vysavač opět použít. Na jedno nabití vydrží 20 minut, což vystačí přibližně na 60 m2. Jakmile se čistič oken vybije, stačí jej znovu nabít. Trvá to 6 hodin.

Pořízení čističe oken a vysavače Vileda Windomatic pro vás znamená mnohem méně námahy a úsporu času při mytí oken, zrcadel a dalších skleněných ploch v bytě. Okna leští a zároveň odsává přebytečnou vodu, která již nikam nestéká. Potěšte se pocitem z čerstvého vzduchu u otevřených a lesknoucích se oken.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy