- Reklama -magazín

Představení skupiny ALLCONS

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Stavební kameny celosvětově působící skupiny ALLCONS tvoří společnosti ALLCONS Industry s.r.o. spolu s ALLCONS Machinery s.r.o. V zájmu a oboru podnikání obou firem se hrdě tyčí pojem ocelové konstrukce. Zatímco ALLCONS Industry s.r.o. zajišťuje zejména inženýrskou projekční činnost, stěžejní oblastí ALLCONS Machinery s.r.o. je realizace ocelových konstrukcí. Společně však tvoří celek, který je ve velmi vysoké kvalitě schopen Vám splnit jakákoliv přání, ať už jde o zábradlí rodinného domu, ocelovou konstrukci haly nebo mostní konstrukce velkolepých rozponů. Tato tvrzení jsou podpořená nejen splněním certifikačních kritérii, ale i zkušeností, odborností a citem pro detail svých zaměstnanců, stejně tak jako referenčními projekty v České republice i vzdáleném zahraničí.

Historie společnosti ALLCONS Industry s.r.o.

Vznik společnosti ALLCONS Industry s.r.o. se datuje do roku 2010 spojením původních subjektů ALLCONS s.r.o a Malcon s.r.o. Hlavním záměrem a cílem svazku bylo poskytnout zákazníkům vyšší kapacity v oboru projekce ocelových konstrukcí a rozšíření portfolia typických i atypických ocelových konstrukcí. Vzhledem k roku založení – 1993, přinesla firma ALLCONS s.r.o. do spojení mnoho zkušeností zejména v oblasti technologických ocelových konstrukcí pro železárenský a ocelářský průmysl, stejně jako pro konstrukce ochrany životního prostředí v odvětví těžkého průmyslu. Mladší ze spojenců, společnost Malcon s.r.o., na trhu fungovala od roku 2001 se zaměřením na projekci občanských staveb, ale i ocelových konstrukcí v chemickém či energetickém průmyslu.

Historie společnosti ALLCONS Machinery s.r.o.

Zatímco ALLCONS Industry s.r.o. svou činnost zaměřuje především na poradenství a projekci ocelových konstrukcí ve všech fázích zpracování dokumentace, ALLCONS Machinery s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2010 specializuje na realizaci ocelových konstrukcí, do které spadá výroba, dodávka ale i montáž ocelových konstrukcí.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy