- Reklama -magazín

Profesionální kalibry, měřidla a další nástroje

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pracovníci ve strojírenských firmách, kovoobráběcích dílnách a odborní řemeslníci se při práci neobejdou bez profesionálních nástrojů, jejichž přítomnost je při obrábění kovů důležitá. Majitelé a obchodní zástupci průmyslových podniků již znají produkty potřebné k obrábění kovů. Nicméně nejedná se o levnou záležitost, a proto hledají nové, levnější, nicméně stále kvalitní dodavatele. A jednou z možností je nakupování těchto prostředků přes internet.

meridla-1

Jedním z dodavatelů, který se věnuje této problematice je společnost Michovský – TOOLS s.r.o., provozující internetové stránky: www.nastroje.cz. S dodáváním kvalitních nástrojů a měřidel má dvacetiletou praxi. Nářadí pro obrábění kovů je vysoce kvalitní a pyšní se dlouhou životností. V nabídce narazíte na příslušenství pro upínání, soustružení, ale také frézy na kov, vrtáky na kov či závitníky. Nechybí ani nástroje, jako jsou kalibrovaná měřidla a kalibry.

Kvalitní frézy na kov

Široká paleta fréz zahrnuje tvrdokovové frézy vhodné k obrábění běžné oceli, hliníku, mědi a dalších druhů kovů. Prvotřídní jsou frézy z monolitního tvrdokovu, které nachází uplatnění při náročných operací. Jsou ideální pro celou skupinu materiálů – od nerezu, přes titan a hliník, až po plasty. Nejvyšší kvality dosahují také frézy s vyměnitelnými břitovými destičkami či frézy pro produkci forem.

Precizní měřidla a kalibry

Pro přesné kovoobrábění jsou důležitá kvalitní mikrometická měřidla, výškoměry, hloubkoměry, posuvná měřidla, kalibry a další náčiní, jež je pro precizní obrábění kovů nepostradatelné. Kalibry slouží k porovnání rozměrů, zda rozměr výsledného produktu odpovídá parametrům v dokumentaci. Kalibry jsou k dostání v různých variacích.

Společnost Michovský – TOOLS s.r.o. má všechny nástroje a příslušenství k obrábění kovů připraveny k okamžité expedici. Můžete se těšit na rychlé dodání.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy