- Reklama -magazín

Prozradíme vám, jak spát jako králové

Mohlo by Vás zajímat

Znáte pohádku o princezně na hrášku? Kdo by neznal… Tak věřte tomu, že můžete spát ještě pohodlněji. Stačí si pořídit boxspringovou postel. Pohodlně se usaďte, podíváme se na ni zblízka.

Člověk spánkem stráví skoro třetinu života. A to už je pořádný důvod vybrat si kvalitní postel. Pokud bude navíc tou nejpohodlnější možnou, stává se taková postel skutečným pokladem. Vy ji taky můžete mít doma. Vybrali jsme pro vás takové, které nevyděsí vaši peněženku, ale pořádně rozmazlí vaše záda. Budete si spát jako v bavlnce. Prohlédněte si boxspringové postele sami.

Móda je až na prvním místě

Znáte to, když už má člověk do něčeho investovat peníze, chce kvalitu. A když už najde kvalitu, chce, aby se to líbilo. Když je ta věc navíc ještě jako doma na stránkách módních katalogů, je vše dokonalost sama. Proto jsme pro vás vybrali šedé boxspringové postele.

Hitem ložnic rodícího se desetiletí je totiž šedá v kombinaci s bílou. Světlé tóny doplněné o nerušivou šedou dopomáhají k uklidnění před spánkem. Tím si zaručeně odpočine nejen vaše tělo, ale i hlava. Jen si ryze kladný zážitek z kvalitního spánku nepokazte elektronikou. Notebooky a mobily do postele nepatří. Jejich záření před spaním může významně snížit kvalitu spánku i odpočinek jako takový.

Tajemství jménem boxspring

Proč je boxpringová postel tak pohodlná? Odpověď je jednoduchá. Je to o vrstvách. Dvě vrstvy matrací a kvalitní pevný základ pod nimi se starají o bezvadné přizpůsobení tvaru vašich zad. Tím pádem budete mít fakticky spaní šité na míru vašim zádům i celému tělo. Uvidíte, že si takové spaní zamilujete hned po první noci.

Posviťte si na krásu

Když už doma budete mít svou elegantní a pohodlnou boxspringovou postel, nechte ji vyniknout. K tomu samozřejmě nebude stačit slabá žárovka houpající se kdesi pod stropem. Možná jste až do teď vydrželi s takto provizorním řešením, ale k nové posteli by to chtělo pohledný lustr, který svou září nechá postel vyniknout. Mrkněte na ty, které nás zaujaly.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy