- Reklama -magazín

Půjčka pro problémové žadatele

Mohlo by Vás zajímat

Je vcelku běžné, že nastávají v lidském životě i situace, kdy jeden se svými penězi nedokáže vyjít. Někdy dotyčný nedostane tolik, kolik očekával, a tudíž mu to nestačí na vše potřebné, jindy se mu o potíže postará nějaký ten nečekaný výdaj, jenž je nad jeho možnosti. A ať tak či onak, není nejednou vyhnutí a dotyčný si musí od někoho půjčit.

A pokud dotyčný neuspěje u svých blízkých? Pak se musí obrátit na některou z finančních institucí, jež se půjčování peněz věnují profesionálně.

Ovšem běda! Kolikrát jenom dojde k tomu, že člověk někde o půjčku zažádá, složitě a namáhavě doloží vše, co se tu po něm požaduje, ale nakonec se dočká jen formálního odmítnutí s tím, že nesplňuje to, co splnit měl!

Ano, je tomu tak. Většina z poskytovatelů půjček si klade ve snaze mít své jisté nejednou tak náročné požadavky na kvality žadatelů, že jim leckdo nemůže vyhovět. Obzvláště ten, kdo má

  1. jenom vcelku nízké doložitelné příjmy,
  2. dost nedobře vypadající daňové přiznání za uplynulé období,
  3. nějaké ty dluhy z dřívějška,
  4. záznamy v registrech dlužníků,
  5. exekuce na majetek na krku
  6. a kdo ví, co všechno ještě.

Pokud někdo takovýmito negativy oplývá, je rozumnější vzdát snahy o získání bankovních půjček a rozhodnout se raději pro alternativu označovanou jako americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Jak už totiž obeznámení lidé vědí, tady nic z toho, co vyžadují banky, zase až tak zásadní roli nehraje, nad lecčím se tu dá přivřít oko. Tady se totiž používá coby záruka splacení nemovitost, již musí žadatel nebankovnímu poskytovateli po dobu trvání půjčky zastavit, a kdo tak může učinit, má daleko větší šanci na úspěch.

U takové nebankovní společnosti se vyplní formulář na webu, pošle se e-mailem několik snímků zmíněné nemovitosti a během jediného dne se rozhodne o tom, jestli bude půjčka schválena. A po následném podpisu smlouvy se peníze převedou žadateli na účet a tento je může použít na cokoliv.

Za nejoptimálnějších možných podmínek si tu přijde na své i hodně problematický žadatel. Takže se nemusíte bát zkusit štěstí ani vy.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy