- Reklama -magazín

Rámečky tak trochu jinak

Mohlo by Vás zajímat

rámečky - rám na knihyTaké máte rádi rámečky? Trpělivě vytváříte kolekci zarámovaných vzpomínek na zdi nebo okenní římse? Máme pro vás pár nápadů jak si některé vyrobit sami a také jak je využít i trochu jinak než jen jako ozdobný okraj pro obraz či fotografii. Rámování obrazů je samozřejmě krásná a složitá práce, my se zaměříme spíše na rámečky pro radost a možná i jako pěkný dárek.

Co byste například říkali takové pěkné orámované polici na knihy? Proč ne? I knihy mohou mít svůj very special koutek a vy tím ještě dodáte vašemu interiéru punc neotřelosti a možná i špetku umění. Pokud nemáte starý rám nebo se vám kvůli novému nápadu nechce ničit obrázek po babičce, nevadí, můžete pozlatit nebo patinou obohatit rám nový.

rámečky - rám na šperkyMá vaše paní ráda bižuterii a všechna ta cinkrlata se jí všude válí? Vyrobte jí pěkný věšáček, případně věšáčky na všechnu tu drobotinu. Bude to nejen praktický, ale i pěkný dárek pro oko. Opět postačí jen pěkný rámečekSONY DSC o do něj našroubované háčky, které dostanete koupit v každém hobby marketu.

 

Máte doma dospívající slečnu a přemýšlíte čím byste jí udělali radost? Mladí lidé mají často mnoho přátel, se kterými se rádi vyfotí při různých příležitostech. A mít fotografie jen v mobilu, to není ono. Můžete vyrobit, klidně si společně, pěkný rám, na který si může připínat všechny důležité obrázky a fotky. Opět postačí větší rám, jeho dekoraci přizpůsobte interiéru pokoje, do rámu napněte pletivo nebo můžete pracněji přichytit tenký drát a ten vést postupně tak, aby vzniklo pletivo či sít, na kterou se budou obrázky přichytávat pomocí malých kolíčků či sponek. Efektní třešničkou na dortu může být světelný řetěz, který na rám připevníte a ten bude příjemným světlem večer pokoj prosvítí.

Snad vás některý z tipů oslovil a vy nám zase pošlete na oplátku nějaké vaše nápady a výrobky, které zdobí váš dům či byt.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy