- Reklama -magazín

Rychlovarné konvice, nejlepší investice do kuchyně

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Zapomeňte na zdlouhavé čekání, než se začne vařit voda ve vaší staré konvici, na kávu s kousky vodního kamene, na popálené prsty od rozpáleného držadla. Vyhoďte svou starou rychlovarnou konvici a pořiďte si místo ní novou, která v porovnání s ní bude opravdu dělo.

Nové rychlovarné konvice jsou rychlé, spolehlivé a hlavně bezpečné. Snadno se s nimi zachází, protože nejsou těžké a přitom ještě zvládají mít elegantní tvary. Kupte si veselou a hravou rychlovarnou konvici, která nejen že spolehlivě odvede svou práci, ale zároveň také bude dělat vaší kuchyni parádu.

Připravujte si kávu nebo čaj s chutí v nové rychlovarné konvici, jistě oceníte tichost a rychlost, s jakou se vodu převaří. Vyberte si takovou rodinnou rychlovarnou konvici, kterou si rychle zamilujete.

Rychlovarná konvice pro vaši velkou rodinu

Rychlovarná konvice pro větší domácnost by určitě měla mít dostatečně velký objem. Když chcete připravovat snídani, dělat čaje pro čtyři lidi nadvakrát je pěkně otravné. Objem velikosti 1,7 litru by měl být naprosto dostačující. Lepší je, když se rychlovarné konvice naplňují z vrchu, mají tedy odklápěcí víčko, než přes náhubek vpředu. Je to méně náročné a obecně mnohem pohodlnější.

U velké rodiny se vyplatí velké konvice, ale dejte si pozor, protože některé modely „buclatých“ rychlovarných konvic nemají měrku na ukázání výšky vody. Všechny by ale měli být bezpečné, nezahřívat se, ať už jsou z plastu nebo nerezu, mít ochranu proti přehřání, bezpečností pojistku a automaticky se vypínat při varu. Bonusem u rychlovarných konvic je ukazatel teploty a možnost nastavit si určitou teplotu, na kterou se má voda ohřát.

Pro domácí konvici je vhodnější, když neukazují svoje topné tělísko, ale mají ho hezky schované v útrobách. Příkon rychlovarných konvic pro větší rodinu by měl být kolem 2 000 W. Užijte si svou ranní kávu rychle a s chutí a bez dlouhého čekání, to vám slibuje vaše nová rychlovarná konvice.

Pokud stále nevíte jakou, tak vyberte zde: http://rychlovarne-konvice.produkter.cz/

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy