- Reklama -magazín

Skryté ani hůře dostupné nečistoty vám neuniknou!

Mohlo by Vás zajímat

Posviťte si na prach a smítka pod nábytkem, v koutech i na schodech. Lehký, a přitom výkonný pomocník vám pomůže s rychlým úklidem a bude vždy po ruce.

V domě i bytě se vždy nachází místa, kam prach usedá více než na jiných místech. Jinde je to na první pohled zřetelné, lesklé dřevěné schody jsou přímo ukázkovým příkladem. Prach se na nich totiž přes noc zase nějak záhadně usadí anebo doma máme všichni zlomyslné skřítky, kteří chodí po našem domě se sítkem a jemně poprašují každou skulinu. Bohužel na schodech je i menší vrstvička okem zpozorovatelná zespod i z vrchu.  Méně zřetelné ovšem neméně zákeřné jsou rohy za dveřmi, prostory pod nábytkem – zejména gaučem a postelí, nebo podlaha v kuchyni a jídelně. O předsíni ani nemluvě.

A představa vytahování velkého vysavače, hledání zásuvek, přenášení přes prahy a držení během vysávání schodů už může být spíše už jen takovou noční můrou, kterou zaženete lehkým, malým pomocníkem, který si navíc na každé smítko posvítí. Vyřeší to krize, kdy je potřeba teď hned vysát, protože se blíží návštěva, nebo vás rozčilují našlapané nečistoty na ponožkách po snídani a svačinách, přímo prahnete, aby úklid byl rychle za vámi bez ztráty efektivity anebo chcete spojit příjemné s užitečným – zabavíte děti, a ještě bude čisto. Při výběru buďte nároční, pomocník by měl přinášet jednoduchost, praktičnost a skutečně dobrý výkon. Navíc možnost sundat dlouhou hubici a vysát tak pohodlně s nástavci rohy stropu, postel, pohovku, židli či křeslo by měla být samozřejmostí. Stejně tak i údržba a vysypání odpadu.

Kärcher VC 7 Cordless Yourmax usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem.  Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem díky BLDC motoru o 350 wattech. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 60 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Součástí je například nástroj na čištění filtru a záložní filtr. Se štěrbinou hubicí se dostanete do každé skuliny, hubice 2 v 1 se šetrně postará o pohovku a měkký kartáč jemně ošetří vaši elektroniku.  Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Aby úklid byla zase jednodušší a rychlejší.

www.karcher.cz

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy