- Reklama -magazín

Srubové domy na klíč, honka.cz a jak se v nich žije

Mohlo by Vás zajímat

Pokud váháme nad tím, jaký dům si postavit, máme vlastně několik možností. jednou z nich je stavba dokonalého dřevěného srubu na klíč honka.cz, který je stále populárnější a má několik výhod oproti klasické zděné stavbě. Je to především dřevostavba, která je ekologická a přináší harmonii do života. Lidé totiž začínají tak trochu chápat venkovský život, který je plný klidu a z betonové džungle města se uchylují na okraj, kde je možná právě i stavba srubu na klíč honka.cz.

Základem je dobrý projekt a kvalitní dřevo

Srubové domy na klíč na klíč jsou ideální pro stavbu ekologického a teplého domu. Proces výstavby je časově velmi náročný a vyžaduje pochopení všech etap výstavby. Bez ohledu na typ jsou všechny dřevěné domy díky dobré propustnosti vzduchu spojeny charakteristickým mikroklimatem a jedinečnou atmosférou, která je pro ně jedinečná. Samozřejmě, že každá stavba si žádá dobrý projekt. Bez něj se stavět nedá a to ani srub ne. Odborné firmy nám mohou nabídnout veškeré služby spojené se stavbou srubu na klíč od A – Z. My si jen vybereme vhodný model, pozemek a můžeme jen čekat na samotnou realizaci.

Co se týká materiálu ve stavbě srubu na klíč, tak zde se upřednostňuje především zimní dřevo, které nepodléhá parazitům a plísni. Srub honka.cz můžeme mít z dokonale pevného a statného dubu. Tento druh dřeva má své vlastní vlastnosti, z nichž hlavní je neuvěřitelná síla. Dubové korunky téměř nepraskají v chladném klimatu, a pokud jsou správně položeny, trhliny na nich jsou mikroskopické a nejsou pro oko viditelné. Snadno odolává vlhkosti, má vysokou zvukovou izolaci. Srub postavený z dubu vydrží i 100 let. Olše dokonale odolává vysoké vlhkosti a extrémním teplotám, takže je vhodná i do vyšších poloh pro stavbu srubu na klíč, má krásnou strukturu a barvu podobnou mahagonu. K dalším skvělým a vhodným dřevinám pro stavbu srubu na klíč patří skvělá borovice, modřín i cedr. V našich podmínkách střední Evropy je nejběžnější smrk.

Spolehlivost a profesionalita při stavbě domů

 Kvalita a dokonalý výsledek je také výsadou stavebních firem, které se stavbou srubů zabývají. Srub honka.cz není postaven za hodinu a je potřeba k tomu odborníka. Na trhu služeb můžeme najít mnoho spolehlivých firem, které nám postaví dům snů, po kterém jsme tak dlouho toužili. Disponují vším, co je k takové realizaci srubu na klíč potřeba a v nabídce je také odborné poradenství. To se týká rovněž údržby srubu na klíč. Stavbu je potřeba chránit před nepřízní počasí a ochránit ji také před hnilobou a škůdci. Existují různé impregnace a lazury, kterými můžeme dřevo natřít, ale vzhledem k tomu, že je srub postaven ze dřeva, mohli bychom použít i přírodní lněný nebo konopný olej. Po nanesení získává dřevo jedinečnou barvu a za nějakou dobu olej doslova ztuhne, čímž vytváří dokonalý ochranný obal.

Výhody srubových domů na klíč honka.cz

Jaké výhody mají vlastně tyto druhy staveb? V prvé řadě je třeba zmínit fakt, že jsou postaveny za velmi krátkou dobu. V porovnání s klasickou zděnou stavbou srub stojí za několik týdnů, nejsou zde potřeba mokré cesty stavby jako je betonování či práce s maltou. Stavět se také dá v jakémkoliv ročním období. Rovněž cena je velmi příznivá, což potěší jistě všechny investory. Život ve srubu na klíč honka.cz přináší příjemné chvíle a velmi dokonalé mikroklima, které způsobuje to že dřevo prakticky dýchá a redukuje si tak vlhkost vlastně samo.

LivingHome on Facebook

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejnovější příběhy