home Design Technistone představuje nové odstíny Pearl

Technistone představuje nové odstíny Pearl

Sopky a vulkanická činnost jsou neodmyslitelnou součástí života na naší planetě a stopy po vyvřelé lávě jsou pak určitým odkazem přírody na její neskutečnou sílu a moc. Láva je nespoutaný živel, který nekouká vlevo ani vpravo, jde si prostě svou cestou a říká si o pozornost. Nezná překážky ani limity, stejně jako nové odstíny Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které skvěle doplní jakýkoliv moderní interiér, ať už samostatně nebo třeba v kombinaci se sklem. 

Odstín Pearl Lava v sobě ukrývá samotný počátek velkého lávového představení. Vyvěrající prameny tekoucí po strmých kopcích nastavují směr pro další novou scenérii. Přímé linie žilkování procházejí tmavým podkladem.

Pearl Delta ukazuje, že nová cesta nikdy není jednoduchá a bez překážek. Proud se větví, hledá nový směr, formuje ramena a přechází do delty. Vytváří rozvětvenou kresbu na plátně tvrzeného kamene.

V místě, kde proud už nemá prostor kam pokračovat, vznikají pláně roztavených hornin. Právě z nich vychází design Pearl Rocca. Rozmanité obrysy lávových polí přechází do husté sítě jemných žilek vykreslených do struktury desek.

Popiska k fotografii: 

Ať si to možná neuvědomujeme, kuchyňský ostrůvek se díky své poloze velmi často stává srdcem domácnosti. Je to místo, kde se nejen vaří, jí, ale i diskutuje, plánuje a sní. O to větší pozornost bychom mu měli věnovat. Tvrzený kámen Technistone v provedení Pearl Lava inspirovaný vyvěrajícími prameny tekoucí lávy působí velmi živým, nespoutaným dojmem. Žádný kousek není stejný, přesto tvoří dokonalý celek. Technistone, www.technistone.cz

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář