home Bydlení Tyto 3 tipy od zámečníků vám pomohou!

Tyto 3 tipy od zámečníků vám pomohou!

Problém se zámkem není žádná legrace a kolikrát i ten největší kliďas propadne emocím a nervozitě. Ať už se jedná o zabouchnutí dveří či ztrátu klíčů, vždy je lepší se obrátit na odborníky. Co vám celý tento nepříjemný proces může ulehčit? 

Zámečnická pohotovost Praha radí: Myslete na doklady  

Až už se budete potřebovat dostat do vlastního bytu, auta či kanceláře, tak mějte na paměti, že zámečník bude vyžadovat předložení dokladů. To kvůli jistotě, že neotvírá dveře zloději, ale pravému majiteli. Pokud si omylem zabouchnete klíče třeba v rámci krátké pochůzky a doklady zůstanou doma, připravte se během otevírání dveří na přítomnosti Policie ČR, jejíž přítomnost zámečník musí zajistit. 

Proto profesionálové z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost Praha doporučují, ať se připravíte i takový scénář a nejlépe nosíte všechny potřebné doklady totožnosti u sebe kdykoliv, když opouštíte byt. 

Nepokoušejte se sami otevřít zabouchnuté dveře, varuje zámečník Praha 

Vycházíte z domu a máte pocit, že klíče jsou někde bezpečně u vás. Jenomže po zabouchnutí dveří zjistíte, že zůstaly doma. Co teď? Ze zkušenosti zámečníků vyplývá, že spousta lidí se pokouší dostat domů svépomocí. Při neodborné manipulaci tak zničí zámek a častokrát i dveře. Oprava je tak vyjde dráž, než kdyby zámečník během chvilky otevřel dveře pomocí svého vybavení. Proto raději ihned kontaktujte zámečníka Praha, který zajistí rychlou nápravu. 

Zámečnictví Praha nabádá k uložení kontaktu

Zámečníka obvykle člověk potřebuje rychle. Musí se dostat do bytu, či auta. V mnohých případech začne panikařit, jindy zase nemá přístup na data, aby si rychle vyhledal pomoc. Ve firmě Zámečnictví a zámečnická pohotovost proto doporučují si číslo na zámečníka uložit do telefonu co nejdříve, abyste pak hned v kontaktech viděli Zámečnictví Praha a mohli ihned volat. Pomoc se k vám dostane co nejdříve. 

Zámečnictví a zámečnická pohotovost 

Pokud potřebujete zámečnickou pohotovost, otevření auta či trezoru, výměnu bezpečnostní vložky a další zámečnické služby, neváhejte kontaktovat zkušené odborníky z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost. Do jedné hodiny od vašeho telefonátu za vámi přijede profesionál, který vám pomůže vyřešit všechny potíže a zkonzultuje s vámi situaci. Profesionalita, zkušenosti a vstřícnost jsou v této firmě samozřejmostí. 

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář