- Reklama -magazín

Už máte vysněný altán a plynový gril, abyste mohli kdykoli pořádat zahradní party či rodinnou oslavu?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Je mezi námi stále více rodin, které si rády pořádají vlastní oslavy přesně tak, jak se jim líbí. Venku na zahradě můžeme mít s kvalitním vybavením perfektní zázemí, i když chceme pohostit mnoho hostů a trávit venku čas do pozdních nočních hodin. Co vše si pořídit k tomu, abyste si mohli užít venkovní oslavy, ať už s dospělými, nebo s dětmi?

Mít střechu nad hlavou

Pro každý případ je dobré pořídit si zahradní altán. I když předpověď počasí říká, že pršet nebude, nikdy nevíte… Díky altánu vám nic nezkazí zábavu. Stejně tak nebudete muset rychle balit, pokud přijde během oslavy přeháňka.

Koupit si můžete zahradní altán v různém tvaru, barvě i velikosti, dokoupit se dají i zástěny, aby vám dovnitř nefoukalo. Mají pevnou konstrukci, rychle a snadno se skládají i rozkládají, jsou kvalitní a funkční.

Připravte si lahodné jídlo s přispěním grilu

Naložit maso den předem je ideální způsob, jak následující den skvěle „nakrmit“ i početnou partu přátel. Anebo se nemusíte trápit ani s nakládáním a koupit si už naložené nejrůznější maso. Je dobré mít plynový gril, u něhož můžete nejen grilovat, ale také mít prostor na odložení hotového jídla tak, aby nechladlo, ale zůstávalo teplé. Pro víc hostů se hodí gril s více hořáky a dostatečně velkou grilovací plochou.

Pohodlné sezení

Slyšeli jste už o pivních setech? Jde o praktické dřevěné lavice se stoly, které se pro zahradní oslavy a party báječně hodí. Jsou cenově dostupné a usedne k nim dostatek lidí. Mít doma dvě, tři takové sady znamená, že nebudete mít málo místa ani pro 20 osob.

Vše uvedené můžete koupit „pod jednou střechou“ v e-shopu Hawaj. Jsou tady i trampolíny, bazény, vířivky a další zboží, které vás při oslavách venku zabaví. Získáte kvalitní zboží za skvělou cenu.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy