- Reklama -magazín

V koupelně se vyplatí strávit více času!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Koupelny si získávají v dnešní době stále více pozornosti. Lidé se pečlivě rozmýšlejí nad jejich vybavením a více do nich investují. Čím to je? Stále více si uvědomujeme, že koupelna se může stát našim útočištěm, místem k relaxaci, dobití baterek a odpočinku po náročném dni plném stresu a shonu.  

Moderní koupelna pečuje o tělo i duši 

Koupele dodávají energii a jejich benefity znali lidé už před tisíci lety. Díky dnešním technickým inovacím se z moderní koupelny mohou stát malé lázně a oáza klidu.  Právě o to se snaží společnost Doring DG Centrum. Ti ve spolupráci s prověřenými evropskými dodavateli zajišťují, aby koupel stala zážitkem, nikoliv rutinou. 

Doring DG Centrum nabízí svým klientům revoluční koupelnový design spojený s maximálním pohodlím a originalitou. Chcete si dopřát sprchu formou deště, průzračného energetického přívalu pro posílení, nebo naopak jako uklidňujícího proudu pro unavené svaly? I takové možnosti nabízí moderní koupelna. Ukázky takových luxusních koupelen můžete spatřit v pražském showroomu této firmy. 

Luxusní koupelna nejen pro potěchu oka 

Luxusní koupelna musí splňovat kritéria i toho nejnáročnějšího klienta. Nejedná se tedy jenom stránku estetickou, ale i praktickou. Luxusní koupelna je zároveň funkční, praktická a navržená pro pohodlné používání všech členů domácnosti. Realizace koupelen od Doring DG Centrum je vždy založena na individuálních potřebách každého klienta. 

Designové radiátory dodávají originalitu 

Punc originality dodá interiéru designový radiátor. Funkční prvek, který má svůj estetický význam a při správném výběru může podtrhnout krásu celého domova. Topná tělesa mohou být vyrobena v různých tvarech a provedeních podle přání zákazníka. Designové radiátory společnosti Dorint DG Centrum jsou nedílnou součástí nabídky vybavení pro luxusní koupelny.

Pokud zvažujete rekonstrukci koupelny, neváhejte se obrátit na odborníky z Doring DG Centra, kteří vám v showroomu ukážou veškeré koupelnové vybavení od sprch, van, přes baterie, obklady až po designové radiátory. Precizní realizace koupelny a vstřícný přístup k zákazníkovi je v Doring DG Centru samozřejmostí.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy