home Architektura, Bydlení, Design, Rekonstrukce, Stavba, Zahrada, Zboží Všechny infrasauny nyní najdete na jednom místě

Všechny infrasauny nyní najdete na jednom místě

Aktualizovali jsme nabídku na našich stránkách, takže jednotlivé typy infrasaun už nemusíte porovnávat jen v katalogu.

Bude to láska na první pohled nebo pečlivé studium parametrů? U našich infrasaun je možné obojí, protože jsme aktualizovali rozcestník infrasaun a doplnili ho o fotografie i popisy všech čtyř modelů z naší nabídky.

Aby bylo všechno ještě jednodušší, v dnešním článku vám shrneme nejdůležitější rozdíly mezi jednotlivými infrasaunami a vysvětlíme, proč tolik záleží na použitých zářičích.

infrasauna2

 

Kvalitní infrasaunu si může dopřát každý

První dvě infrasauny, se kterými se v naší nabídce setkáte, jsou vybaveny fóliovými zářiči EOS, které disponují rozsahem infračerveného spektra 2-10 μm.

Infrasauna ISM Classic používá magneziové, které spotřebují 20 % výkonu na ohřátí vzduchu a zbytek na prohřátí těla. V infrasauně ISC zase najdete keramické. Ty se vyznačují rychlým nahřátím, ovšem za cenu větší spotřeby energie.

Oba modely vycházejí z oblíbené konstrukce dražší infrasauny ISV, díky levnějším zářičům si je ale může dovolit každý. Vybrat si můžete z pěti základních provedení nebo si s naší pomocí navrhnout vlastní.

infrasauna1

 

Zažijte luxus s infrasaunami ISV a Grand Vitae 

Infrasauna ISV je ve svém základním provedení nejmenší v naší nabídce, celkem však můžete vybírat ze 4 typů nebo si nechat celou infrasaunu postavit na míru. Prohřejí vás výkonné zářiče Philips Vitae, a to hned – roztopení jim trvá jen 1 vteřinu. Díky nejmodernějším technologiím k tomu navíc ani nepotřebují větší množství energie.

Philip Vitae jsou výkonné infrahalogenové lampy pokrývající všechna tři spektra infračerveného záření a používáme je i v infrasauně Grand Vitae.

infrasauna

 

Ta je nejdokonalejším modelem v naší nabídce a vyrábíme ji z luxusního cedrového dřeva. Vyznačuje se především prosklenými pohledovými stěnami a můžete si vybrat z 3 variant provedení, a to jak vestavěného, tak volně stojícího.

Líbí se vám spíše jednoduchá ISM Classic nebo designová Grand Vitae? Podívejte se na kompletní nabídku na www.saunasystem.cz a nechte si od nás postavit infrasaunu na míru – nebudete litovat.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář