- Reklama -magazín

Výjimečné vlastnosti střešní krytiny Evertile

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Evertile je vyhlášeným výrobcem střešních krytin, které odolají i těm nejhorším podmínkám, a díky lehkému materiálu zbytečně nezatěžují střechu. V obsáhlé nabídce najdete tašky v mnoha barvách a provedeních, které lze využít i pro atypickou střechu.

Společnost Evertile používá k výrobě svých tašek odlehčenou ocel, která je o poznání lehčí než klasické pálené tašky. Tim je sníženo zatížení střechy až o 80 %, takže vydrží tíhu napadaného sněhu a zároveň šetří opěrnou konstrukci. Velkou výhodou je rovněž odolnost střešních krytin Evertile, které obstojí i v těch největších extrémech počasí.

Odborná konzultace a ponákupní servis

Pro zaměstnance Evertile nejste jen dalším zákazníkem, ale vítaným členem rodiny. Odborný poradce s vámi probere možnosti zastřešení v závislosti na tvaru střechy a klimatických podmínkách a zároveň vám sdělí (ne)náročnost údržby střešních krytin Evertile. Ani na pokrytí střechy nebudete sami, protože vám na vaše přání zajistíme zkušené pokrývače, speciálně školené na zastřešování taškami Evertile.

Společnost Evertile nepatří k prodejcům, které zákazník po dokončení nákupu nezajímá. Pravidelně k vám bude jezdit odborník, který zajistí kompletní údržbu střechy a postará se o vše potřebné. Díky pravidelné kontrole střešních tašek bude vypadat vaše střecha jako nová. Bude zbavena usazenin, mechu i dalších nečistot, čímž dojde zároveň k prodloužení životnosti. Velkou výhodu představují střešní tašky Evertile, které mají glazurovou nebo lesklou povrchovou úpravu.

Pestrá nabídka střešních krytin Evertile

Evertile má opravdu širokou paletu střešních tašek, které jsou ideálním řešením pro všechny, co oceňují kvalitu. Vybírat můžete z krytin v tradičním stylu, i nezvyklá provedení s lesklou úpravou povrchu. Mezi nejoblíbenější patří tašky Evertile nebo Evertile Coppo, zachovávající tradiční tvar v červené barvě. Atypickou střešní krytinou je např. Quadric inspirovaný americkým stylem, nebo Everglaze nabízející chladnou eleganci v glazurově černé úpravě.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy