- Reklama -magazín

Zahradní krby mohou hořet v jakémkoliv počasí

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Chcete poručit větru, dešti? Zdánlivou maličkostí, která osvěží zahradní slavnost v nevlídném počasí, jsou zahradní krby. I když venku fouká a prší, nebo se teploty přiblíží k bodům mrazu, vy se nemůžete nechat zaskočit. Máte přece na zahradě krb s posezením, případně se stříškou či pergolou, kam se spolu s přáteli a rodinou pohodlně usadíte kolem ohně, na němž se pečou rozmanité gurmánské pochoutky. Tato vidina je lákavá, ovšem ne všichni na zahradě či před domem mají takový krb. Přitom je pořízení, stavba a samotná realizace velice rychlá, nenákladná a jednoduchá.

Objednejte si zahradní krb podle svých dispozičních možností

Přestalo vás bavit připravovat pokrmy na přenosném zahradním grilu, nebo vám takové zařízení už nestačí? Pokud byste chtěli oživit prostranství před svým domem, vilou, chalupou nebo chatou, zahradní krby jsou vítaným zpestřením. Ať je jakékoliv počasí, zima, horko, mráz, oheň v krbu hoří vždy díky důmyslnému chránění. Pokud máte dostatek místa kolem krbu, ideálním doplňkem k zahradnímu krbu je posezení se stříškou. Jste tak ukryti před slunečními paprsky, anebo deštěm.

V zahradním krbu se dají připravovat masitá jídla i menu pro vegetariány. Na své si přijdou labužníci, již mají v oblibě nakládaná masa, případně uzené pokrmy. Součástí zahradního krbu může být i motorek pro rychlejší a jednodušší pečení a jiné vaření. Další krb může být doplněn o plotnu, na které se skvěle připravují steaky, nebo placky. Zahradní krb s udírnou je zařízením s další dimenzí! Obohaťte svůj jídelníček a podpořte komunitní život! Je to jednoduché! Zahradní krby už se stávají přirozenou součástí nejen domácích party, ale jsou obdivovány i hosty pohostinství, rychlých občerstvení, kempů nebo turistických chat. Dopřejte hostům možnost večerního posezení s přáteli či partnery u romantického krbu s přírodním ohněm.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy