home Bydlení Zrcadlová fólie zvyšuje soukromí

Zrcadlová fólie zvyšuje soukromí

Bydlíte v přízemí, ve vašem blízkém sousedství je plno dalších bytů nebo se vám zkrátka příčí zvědavé pohledy náhodných čumilů? Soukromí a ochranu vám poskytne zrcadlová fólie, která navíc ochrání i před ostrým slunečním zářením. Přitom se nemusíte bát, že v bytě či kanceláři nebude mít přirozené denní světlo. 

Zrcadlová fólie chrání domov 

Jak zrcadlová fólie zvyšuje soukromí vašeho domova či kanceláře? Hlavní výhodou je to, že snižuje viditelnosti do místnosti zvenku, ale zevnitř je ven vidět naprosto jasně a čistě. Zrcadlová fólie je z jedné strany pokovená zrcadlovým efektem a ze strany druhé je průhledná a zatmavěná. Vytváří tak specifickou zrcadlovou plochu. 

Tento efekt působí nejlépe během dne. Po rozsvícení světel uvnitř místo efekt klesá a v pozdějších večerních hodinách je nutné pro soukromí použít závěsy či žaluzie. A jaké jsou další výhody zrcadlové fólie? Chrání kancelář před nadměrným horkem a vytváří příjemné prostředí. Je opatřena ochrannou vrstvou proti poškrábání a je voděodolná. Mytí tak můžete provádět zcela běžným způsobem, náročnější opatření nejsou potřeba. 

Fólie na sklo a jejich benefity 

Firma Benda-Fólie nabízí kromě zrcadlových folií na sklo i další druhy. Okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační fólie. Všechny fólie na sklo mají velké výhody. Kromě zajištění soukromí chrání před zloději a omezují násilné vniknutí do objektu. Ochladí prostor v letních měsících a ušetří tak náklady na klimatizaci. Jsou bezpečnější i pro vaše děti, neboť chrání před vysypáním střepů a zranění v případě rozbitý okna. Chrání i před ostrým slunečním zářením a UV paprsky. 

Fólie na okna od Bendy 

Pokud chcete fólie na okna, tak ve firmě Benda-Fólie jsou tu pro vás. A to ať už chcete fólie na okna pro vaši kancelář, domov, balkonové dveře, fólie do výlohy, vitríny či skleněné fasády. V jejich nabídce najdete fólie dekorativní i ochranné. Vybrat si můžete ze široké škály výrobků s různým stupněm zatmavění a barevného ladění. Firma Benda-Fólie je na trhu od roku 2002 a zajistí vám dodávku i instalaci přesně na míru vašemu objektu. 

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář