- Reklama -magazín

24SAFE chrání vaše cennosti

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Mnoho z nás má pojištěnou domácnost, kdyby se stala nějaká nepředvídatelná událost. To ovšem v případě například požáru či vytopení bytu cennosti nezachrání. Kam ale bezpečně uložit věci, které pro vás něco znamenají a nechcete, aby se jim něco stalo? Právě pro vás je nejlepší volbou bezpečnostní schránka společnosti 24SAFE.

Známe to asi všichni. Důležité dokumenty jsou uklizené různě po bytě, už ani nevíte, kde máte rodný list nebo náhradní klíčky k autu. Tyto věci jsou ovšem velmi cenné, měly by být pohromadě na bezpečném místě a kdykoliv k dispozici. Právě společnost 24SAFE pronajímá bezpečnostní schránky, které jsou umístěné v Praze v ulici Na Poříčí. Služba nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení, diskrétnost a hlavně je nájemníkům k dispozici 24 hodin denně po celý rok. Bezpečnostní schránky jsou plně automatizované. Míra zabezpečení je o to větší, že prostor je monitorován, má výstražný systém a navíc jsou zde nepřetržitě přítomni pracovníci bezpečnostní agentury.

Při pronájmu schránky, který můžete vyřídit buď osobně, nebo po internetu si také můžete zvolit z pěti velikostí schránky. Občanský průkaz použijete jen jednou, a to právě při zřízení pronájmu, poté se už ke schránkám dostáváte díky otisku prstu či SMS kódem. Samozřejmě jsou k dispozici i doplňkové služby. Například si můžete zvolit disponenta, který bude mít přístup také. Každý disponent má svůj kód a díky SMS upozornění budete vždy vědět, když někdo bezpečnostní schránku navštíví.

Třešničkou na dortu je umístění. Díky tomu, že se pobočka nachází v centru, se k ní pohodlně dostanete hromadnou dopravou. Navíc jsou zde i vyhrazená místa k parkování, takže můžete přijet i vlastním vozem. Veškeré vaše cennosti budou v bezpečí a žádná událost je neohrozí. Více informací naleznete na stránkách www.24safe.cz

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy