- Reklama -magazín

Bezbolestný způsob, jak ušetřit: Do Česká přichází DEAL EXPERT

Mohlo by Vás zajímat

Rozhodně nechceme přilévat olej do ohně. To, že se všechno zdražuje nejspíš čtete i jinde. Spolu se články o rostoucích cenách energií nebo potravin se na internetu objevuje také celá řada zaručených tipů, jak ušetřit. Naše redakce se rozhodla otestovat jeden z nich. Vybrali jsme si poměrně nový způsob nakupování. Když jej budete používat správně, můžete ušetřit nemalé peníze. Do Česka totiž v říjnu oficiálně vstupuje portál DEAL EXPERT. Podívali jsme se, jak portál funguje, jak velké jsou s ním úspory a komu se vyplatí.

Tendr na jedno kliknutí

Portál DEAL EXPERT propojuje zájemce o jakékoliv zboží nebo služby spolu s dodavateli. Princip je jednoduchý. Na webu portálu DEAL EXPERT zadáte, co zrovna potřebujete, a uvedete podrobnosti včetně ceny, za kterou zboží nebo službu můžete nakoupit sami. Můžete být kreativní. Portál Vás v rozsahu a detailech nijak neomezuje. V redakci zrovna řešíme oplocení areálu, zadali jsme tedy oplocení pozemku. Pracovníci portálu následně Vaši poptávku zpracují a rozešlou ji spolupracujícím dodavatelům. Dodavatelé v uzavřeném výběrovém řízení přidávají k Vaší poptávce své nabídky. Vždy se ale snaží být levnější, než je cena, kterou jste uvedli při vytváření Vaší poptávky. Portál uvádí, že v průměru ušetří uživatelům 32 % oproti prvotně zadané ceně. ,,Samozřejmě je potřeba zadávat reálnou cenu. Pokud uživatel poptává nejnovější iPhone a uvede akceptovatelnou cenu řekněme 10000 Kč, tak mu lepší nabídku seženeme těžko.” vysvětluje fungování portálu jeden z DEAL EXPERTŮ Marek Sýkora.

Nečekejte záplavu telefonátů

Dodavatelé vědí, že k získání Vaší poptávky je potřeba poskytnout tu nejlepší nabídku. Naše redakce na námi poptávaném plotě dostala nabídku výhodnější o 36 %. Výše úspory dosáhla neuvěřitelných 72000 Kč bez DPH. Na celém procesu nás překvapila rychlost a jednoduchost. Zadali jsme poptávku a druhý den nám přišlo vyrozumění o zajištění výhodnější nabídky spolu s kontaktem na vítězného dodavatele. Nikdo nás nenaháněl ani nám nevolala řada obchondíků. ,,Poptávky zásadně zveřejňujeme bez Vašeho kontaktu. V momentě, kdy k Vaší poptávce systém přiřadí nejvýhodnějí nabídku, zašleme vítěznému dodavateli Váš kontakt. Žádném dalšímu účastníkovi výběrového řízení Váš kontakt nezašleme. Nemusíte se tak bát záplavy telefonátů.” dodává Sýkora.

Zda se rohodnete nabídku využít, je samozřejmě zcela na Vás. Pokud se naučíte portál DEAL EXPERT používat pravidelně, ušetříte nemalé peníze. Ušetřit se dá opravdu na všem. ,,Na říjen plánujeme velkou akci. Každému uživateli, který během měsíce října 2022 zadá více jak 7 platných poptávek zašleme dárkovou kartu k vybranému partnerovi. Chceme tak uživatele motivovat k ještě větším úsporám.” dodává Sýkora.

Poptávku můžete zkusit zadat klidně hned na portále DEAL EXPERT i vy.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy