- Reklama -magazín

Dětská zahradní hřiště

Mohlo by Vás zajímat

Čas dětství je časem plným her, a jedno z nejzákladnějších míst, kde k hrám dochází, je už i podle názvu dětské hřiště. Ne všechny děti však mají ten luxus, že se hned v okolí jejich domu nějaké to hřiště nachází. Musí tak doufat, že se na hřiště dostanou ve školce nebo na výletech. Není však jednodušším řešením jim nějaké to hřiště pořídit?

Herní sety

Herní sety jsou vynikající proto, že obsahují hned několik herních prvků. Děti se tak dokáží zabavit na delší dobu a hřiště je snadno neomrzí. U herních setů tedy můžete najít skluzavky pro děti, houpačky, pískoviště, prolézačky nebo například i lezeckou stěnu. Jedním z oblíbených modelů herních setů jsou dětská zahradní hřiště Jungle Gym. Tyto herní sady obsahují vždy skluzavku, další herní prvky se odvíjí od konkrétního modelu. Pokud by vám však bohatá nabídka již připravených herních setů nestačila, nezoufejte, pořád je tu možnost vybrat si přídavný modul a hřiště si dotvořit přesně podle svých představ. Fantazii se meze nekladou! Máte také možnost nechat si dřevěné části hřiště natřít vámi vybranou barvou a tomu přizpůsobit i barvu skluzavky tak, aby k sobě vše hezky ladilo.

Pamatujte na bezpečnost

Ať už budete pro své potomky pořizovat jakékoliv hřiště, dbejte na správné zajištění bezpečnosti. Měli byste si proto vybírat hřiště od certifikovaných firem, jako je například prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz. Všechna jejich hřiště odpovídají certifikaci a bezpečnostním normám ČSN EN 71, nemusíte se tedy u jejich produktů bát o bezpečnost svých dětí. Navíc mají vše skladem, můžete se tedy zastavit přímo v jejich showroomu, hřiště si prohlédnout a případně se s prodejci poradit, který model z bohaté nabídky pro vás a vaše děti bude nejvhodnější.

Při vybírání hřiště mějte na paměti také velikost vaší zahrady, abyste měli hřiště kam umístit. S jeho instalací si nemusíte dělat starostí, mnohé sety dokáže sestavit každý zručnější kutil za pár hodin. Můžete však využít služeb prodejce a nechat si hřiště dovézt i s instalací. Tak hurá do toho, ať už si vaše děti konečně mají kde hrát!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy