- Reklama -magazín

Hledáte řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie?

Mohlo by Vás zajímat

Snížit účty za elektrickou energii je v současné době snem většiny domácností i majitelů firem. Rozhodně však nejde o neřešitelný problém – nabídka akciové společnosti Krel Central, která v tomto oboru exceluje, vás dokáže starostí s vysokými cenami energií zbavit. Krel Central poskytuje řešení v oblasti ukládání elektrické energie a záložních energetických zdrojů již více než 30 let. V posledních několika letech se kromě toho stále více zaměřuje na obnovitelné zdroje elektrické energie, jako jsou fotovoltaické panely a tepelná čerpadla. Profesionalitu a zkušenosti Krel Central oceňuje množství jejich zákazníků, mezi které patří průmysloví giganti a známé firmy, jako jsou například O2, ČEZ, Správa železnic, Pražský hrad a nesčetné množství firem, nemocnic a domácností.

Vše od elektrocentrály až po solární elektrárnu

Nabídka firmy Krel Central je opravdu velmi rozsáhlá. V jejich e-shopu naleznete široký sortiment zboží a služeb, sloužících k zajištění energetické soběstačnosti. Od malých jednofázových elektrocentrál, přes výkonné třífázové centrály, úložiště energie, tepelná čerpadla, solární panely, až po kompletní stavbu fotovoltaických elektráren. Jejich služby jsou takzvaně „na klíč“. Pokud byste se rozhodli instalovat na střechu vašeho rodinného domu fotovoltaické panely, Krel Central,  zajistí vše od návrhu nejlepšího řešení a zpracování projektu, přes vyřízení všech potřebných povolení, zajištění financování prostřednictvím státní dotace Nová zelená úsporám, až po samotnou instalaci a uvedení do provozu.

Jelikož budoucnost osobní dopravy spočívá v přechodu na elektromobilitu, následuje tento trend i Krel Central a.s., pro kterou ochrana přírody není jen prázdná fráze. Do budoucnosti tak plánují rozšířit své služby i o stavbu dobíjecích stanic pro elektromobily.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy