- Reklama -magazín

I na balkoně si můžete dopřát soukromí! Poradíme jak!

Mohlo by Vás zajímat

Aktuálně panující počasí je hodně přívětivé a umožňuje nám trávit veškerý volný čas na čerstvém vzduchu. Ne všichni máme možnost hodit nohy na stůl a posadit se na zahradě. Možná ani vy nežijete v rodinném domku, ale pouze v bytě, jehož jedinou možností, jak trávit čas na sluníčku pod blankytně modrou oblohou představuje balkon. Jenže když už na něm chcete trávit čas, rozčilují vás zvídavé pohledy sousedů nebo drzých kolemjdoucích. Co s tím?!

Zasloužíte si soukromí!

 

Soukromí je hodně citlivá věc, na kterou má každý z nás nárok. Jenže ne všichni jej dokážou ctít a najdou se mezi námi tací, kterým něco jako soukromí vlastně vůbec nic neříká – a možná vedle takových lidí dokonce žijete. Neustále jste svědkem toho, jak vám drze čumí až do talíře a vy už toho začínáte mít plné zuby. Co kdybychom vám poradili, jak si i na balkoně zajistit soukromí, které bude jen a jen vaše?

·         Rákos

Jednou z nejjednodušších a cenově asi i nejlevnějších možností je použití rákosu, respektive tzv. rákosového koberce. Ten si jednoduše připevníte k zábradlí a vytvoříte tak stěnu, skrze kterou k vám nebude vidět. Rákosové koberce se dají pořídit v různých délkách a liší se i výškou, takže si v nabídce určitě dokážete vybrat.

·         Živý plot

Nemáme tím na mysli klasický živý plot, který vídáte na zahradách, protože ten na malém balkoně jednoduše pěstovat nelze. My mluvíme o speciálních stěnách, na které si můžete vysázet květiny – ty až začnou kvést a rozrůstat se, zajistí vám vítané a tolik zasloužené soukromí. A drzí sousedé budou mít smůlu.

·         Ozdobná plenta

Pokud k vám sousedé nahlíží třeba jen z jedné strany, můžeme vám doporučit umístit na konkrétní stranu balkonu speciální ozdobnou plentu. Jedná se o skleněnou desku, která má různou výšku, tvar i motiv a díky které zabráníte cizím pohledům, aby k vám viděli jako do výlohy nějakého obchoďáku.

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy