home Bydlení, Reality Které části Prahy jsou pro developerské společnosti nejvíce zajímavé?

Které části Prahy jsou pro developerské společnosti nejvíce zajímavé?

Developerské společnosti na území našeho hlavního města neustále připravují nové projekty k výstavbě novostaveb. Novostavby vznikají po celém území Prahy. Ovšem i zde platí, že některé části Prahy jsou pro developerů oblíbené více a některé méně. Výběr té správné lokality ovlivňuje mnoho faktorů – občanská vybavenost blízkého okolí, klid lokality, dostupnost do centra, místa k odpočinku, přírodní prostranství a mnohé další. Na základě těchto kritérií jsou vybírány lokality, které by pro případné rezidenty byly lákavé už samotným umístěním.

Oblíbené jsou v současnosti části Praha 5, Praha 9 i Praha 10

Části Praha 5, Praha 9 a Praha 10 v současnosti patří mezi velmi oblíbené lokality, kde developerské společnosti v Praze umísťují své nové projekty. Vše je způsobeno především poptávkou na trhu. Mnozí zákazníci a rezidenti projevují zvýšený zájem o tyto lokality a prodej bytů v Praze 10, Praze 9 a Praze 5 je v současnosti často vyhledávaným termínem. Všechny tyto lokality zároveň splňují veškeré požadavky občanské vybavenosti, dostupnost do centra a v přímé blízkosti nových projektů je vždy plno zeleně a míst k relaxaci a odpočinku. Vybírat je možno hned z několika projektů od různých developerských společností. Detailní rozdělení pražských částí si můžete prohlédnout zde.

finep

 

Stabilní developeři na zvýšený zájem samozřejmě reagují

Stabilní developerské společnosti samozřejmě vnímají zvýšený zájem o bydlení ve zmíněných částech Prahy. Snaží se tedy své projekty umístit právě zde, aby zákazníkům mohli nabídnout opravdu to, co chtějí. Příkladem může být i společnost Finep, která je považována za jednu z nejvýznamnějších developerských společností působících v hlavním městě. Tato společnost si zvýšenou oblibu jednotlivých lokalit samozřejmě uvědomuje a ví, že o prodej bytů Praha 9, Praha 5 a Praha 10 je velký zájem. Proto v každé, ze zmíněných lokalit má připraven nový projekt.

 

Nejen bytové domy ke koupi, ale i družstevní byty, rodinné domy a komerční prostory

V Praze samozřejmě nevznikají pouze novostavby ve formě bytových domů s jednotlivými byty ke koupi. Developerské společnosti myslí i na družstevní byty Praha. Nechybí ani novostavby v podobě rodinných domků v okrajových částech Prahy nebo vilek hned poblíž centra. Protože Praha je město byznysu, nesmí chybět ani výstavba nových komerčních prostor k podnikání. V současnosti jsou tedy oblíbenými a vyhledávanými lokalitami části Prahy 5, 9 a 10. ovšem nikde není psáno, že se tato situace nemůže za pár let změnit.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář