home Bydlení Luxus a kvalita pro vaše nejdůležitější okamžiky

Luxus a kvalita pro vaše nejdůležitější okamžiky

Kdo by netoužil zachovat si krásné vzpomínky na jedinečné životní chvíle. Svatby a oslavy mezi ně bezesporu patří. Vybavení Potten & Pannen – Staněk pro sváteční kulinářské zážitky uspokojí nejnáročnější klienty, milovníky tradic i fanoušky nových trendů. Radost z takového dárku potrvá dlouhá léta.

Obsah obrázku stůl, víno, vsedě, interiér

Popis vygenerován s velmi vysokou mírou spolehlivosti

Příborový set „na míru“ Sambonet

Klasickým a zároveň velice osobním dárkem pro speciální příležitosti je špičková příborová sada. Italská společnost Sambonet nabízí více než 100 možností nejrůznějších kombinací, takže výsledná sada bude vaším originálním dílem. Vyberete si tvar, materiál, barvu, a jako třešničku na dortu zvolíte detail v podobě gravírovaného monogramu, symbolu či data jedinečné události. Již samotný výběr toho pravého designu bude fantastickým zážitkem. V buticích Potten & Pannen – Staněk bude o vás postaráno ve VIP stylu.

Váza Rosenthal Versace Medusa Madness Gifts

Bohatá květinová vazba nádherně vynikne v křišťálové váze s elegantně prohnutou křivkou. Zdobení porcelánovou plaketou zlaté barvy s bájnou hlavou Medúzy, nerozlučně spjatou s legendární značkou Versace, dotváří dokonalost této nádoby. Tajemný materiál černě zabarveného křišťálového skla je fascinující – křehký a tvrdý zároveň. Italský módní dům Versace je oblíbenou značkou filmových a rockových hvězd. Dopřejte si pohled na tento objekt s mimořádným důrazem na detail a jedinečným mistrovstvím precizně odvedené řemeslné práce. Nádoba vysoká 28 cm je dostupná na popasta.cz a stojí 10 440 Kč.

Obsah obrázku interiér, zeď

Popis vygenerován s velmi vysokou mírou spolehlivosti

Sada postříbřených příborů MOOD by Christofle

Čtyřiadvacet klenotů mezi příbory se skrývá v brilantním objektu tvaru vejce od známého pařížského klenotnictví Christofle. Set pro 6 osob se hodí k výjimečné události a je ideálním dárkem například pro novomanžele. Rafinovaný koncept příborů přináší novou dimenzi pravidel stolování. Sada značky proslulé stříbrnictvím té nejvyšší kvality obsahuje po šesti kusech postříbřených vidliček, jídelních nožů, polévkových lžic a kávových lžiček. Střed zářivého vajíčka z nerezové oceli tvoří ořechové dřevo, do kterého jsou příbory efektivně zapuštěny. Pořídíte ho na popasta.cz za 33 440 Kč.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář