- Reklama -magazín

Náramek s minerály či přívěsek, na němž se blyští drahé kameny – vyrobte si je sami

Mohlo by Vás zajímat

Máte tvořivého ducha a milujete minerály či drahé kameny v jejich nejčistší podobě? Pak pro vás máme hned několik tipů, jak s nimi udělat radost sobě či druhým. Možná to zní příliš složitě, ale opak je pravdou, vyrobit si náramek, přívěsek či třeba náušnice nebylo nikdy snazší. Stačí najít toho správného dodavatele jednotlivých komponentů a brzy se budete moci pustit do vlastní výroby.

Výběr minerálů či kamenů

Nejprve si vyberte drahý kámen či minerál, který bude následně zdobit váš šperk či doplněk. Ten je pro finální design určující a můžete jím vyjádřit více, než jen svůj vkus či barevno preferenci. Kámen můžete vybírat například dle příslušného znamení zvěrokruhu, dárek či osobní šperk tak získá na osobitosti i hodnotě a bude mít svůj příběh. Ovšem nemusíte se řídit žádným pravidlem, a pokud je vašemu srdci nejbližší z nějakého důvodu třeba zrovna ametyst, granát nebo třeba křišťál, do svého díla jednoduše použijte právě je. Renomovaní prodejci kamenů s citem pro detail nabídnou širokou nabídku minerálů a drahých kamenů prostřednictvím internetu, stačí si tedy jen vybrat a objednat přes internet a za pár dní máte doma. Totéž platí pro další komponenty, které pro výrobu přívěsků či šperků budete také potřebovat. V dnešní době zvládnete s pomocí internetu nejen vše objednat, ale také načerpat pořádnou dávku inspirace nebo i přímo video návod jak nejlépe na to.

Pro ty, kteří se raději zdobí, než něco vyrábí

Ruční práce a trpělivost není zrovna něco, co vás baví a naplňuje, ale rádi byste darovali originální kousek nebo si sami udělali radost? Není problém, pokud máte rádi kameny a spojení s přírodou, ale na vyrábění čehokoliv vás příliš neužije, můžete si koupit již hotové výrobky z kamenů či minerálů, které zrovna vám učarovaly nejvíce. Hotových výrobků osazených krásnými kameny je na internetu také mnoho a celá řada z nich je také vyráběna ručně a s láskou.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy