home Bydlení, Reality Není realitka jako realitka. Zkuste Realityno.cz

Není realitka jako realitka. Zkuste Realityno.cz

Velká část z nás kupuje či prodává nemovitost jednou či maximálně dvakrát za život. Bez větších zkušeností z oboru je maximálně důležité, mít pro takovou transakci po boku zkušené odborníky. Nikdo nechce naletět, koupit nemovitost za zbytečně více peněz nebo naopak tu svou prodat pod cenou. Existujte ale celá řada dalších služeb, o které mnozí nemají ani potuchu a přitom právě díky nim mohou maximalizovat svůj zisk. Stojíte právě před otázkou jak prodat byt či dům nebo naopak sháníte nové bydlení? Než si vyberete, komu svěříte prodej či koupi, vyhledejte ty nejlepší v oboru. Ideálně se zaměřte na odborníky, kteří kromě běžných služeb realitních kanceláří nabízejí ještě i něco navíc. Sjednání hypotéky, odhad tržní ceny a další běžné služby by měly být běžným standardem, nebojte se chtít víc!

Jak získat za svou nemovitost maximum možného?

Prodáváte dům či byt a chcete pochopitelně získat maximum peněz z jeho prodeje? To je pochopitelné! Jak toho ale docílit, jedna věc je správě určit tržní cenu, ale věc druhá je fakt, že u pěkných nemovitostí jsou často lidé ochotni zaplatit o dost více. Realityno.cz například nabízí možnost aukce nemovitostí. Vážní zájemci tak mohou o nemovitost “bojovat” formou aukce, díky čemuž má prodávající šanci získat výrazně více peněz. Reálnou cenu jeho nemovitosti si tak určí sami kupující, přitom počáteční cena bude ta, kterou si prodávající sám zvolil.

Rychlý a bezpečný prodej

Ať už nemovitost kupujete či prodáváte, asi každý chce mít co nejdříve to papírování a veškerou komunikaci se všemi stranami co nejdříve za sebou a začít si užívat peněz z prodeje či novou nemovitost. Realityno.cz nabízí nemovitosti přednostně svým ověřeným klientům, u nichž již mají prověřené finanční zázemí natolik, aby prodej mohl proběhnout v co nejkratším čase a bez jakýchkoliv problémů. Spočítat hypotéku a následně ji sjednat je již samozřejmostí takovou třešničkou na dortu. Důležitá je všestranná spokojenost a hladký průběh celého obchodu. Sázejte na profesionály a vyberte si skutečné jedničky v oboru.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář